Podanie na Budowniczego | Zborzenek

Nick: Zborzenek
Ranga: budowniczy
dotychczasowe oświadczenie:brak
jak długo już grasz na serwerze:około miesiąca
czy byłeś karany na serwerze:3 razy
ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: od 16.00 do 18.00
czemu chcesz być w administracji (w kilku zdaniach): Chciałbym spróbować być budowniczym na wyższym poziomie. Spróbować czegoś nowego i otworzyć się na doświadczenia.

Ładna budowla z poradnika :wink:

reszty nie mogę znaleźć ale sądzę że i tak są one z poradnika.

Myśle że Miłosz wyjaśnił wszystko. Z resztą te budowle nie są jakimiś ideałami. Zwykłe domki. Jestem na nie

Poza tym. Oto cytat z mojego podania. Wygląda podobnie no nie?
“Chciałbym spróbować być budowniczym na wyższym poziomie. Spróbować czegoś nowego i otworzyć się na doświadczenia”

1 polubienie

Nawet nie patrzyłem na innych tylko robiłem więc

I nawet nie miałem czasu na kopiowanie i wklejanie tylko pisałem czemu masz jakiś do Mnie problem

Widzę potencjał w twojej pracy. Twoje konstrukcje są przepełnione młodzieńczą pasją i świeżą, niczym nie skrępowaną wizją artystyczną. Wierzę w to że ciężka praca którą włożyłeś w te budowle w przyszłości zaowocuję.

Jestem na nie.

2 polubienia

Jak chcesz dostać się na budowniczego to musisz pokazać swój wkład w prace, Twoją inwencję twórczą.
Domki, które zaprezentowałeś - pomimo, że jeden z nich jest najprawdopodobniej z poradnika - wyglądają dość biednie. Chodząc po posiadłościach graczy wiele można spotkać takich domków. Nie wyróżniają się one niczym specjalnym.

Od dobrego budowniczego wymagam tego żeby potrafił mnie zaskoczyć swoim wykonaniem i pomysłowością.

Podanie muszę odrzucić, bo zaprezentowane przez Ciebie budowle nie przedstawiają cech, na których mi zależy najbardziej. Jednak jeśli nie zgadzasz się z moją decyzją to możesz zbudować i zaprezentować coś oryginalnego, niespodziewanego i stworzonego przez Ciebie.

2 polubienia

Dobrze postaram się

Nie no tirex wykazał się sporą umiejętnośćą. Zrobił ściane ze szkła worldeditem :kappa: