Podanie - Komsik777

Nick: Komsik777
Ranga: Chatmod/Helper/Moderator
Doświadczenie “zawodowe”: byłem chatmode i moderatorem na innych serwerach dawno ale sprawdzałem sie bardzo dobrze
Jak długo grasz?: Gram na serwerze juz ponad tydzień i naprawde podoba mi się gra na tym serwerze gram z przyjaciółmi i jest git
Możliwość rozmowy na głosowym: Moge rozmawiać nie ma problemu ale preferuje rozmowy na czacie :slight_smile:
Czy byłeś karany na serwerze?: Niestety byłem lecz się nawróciłem i jestem teraz bardzo dobrym człowiekiem, połowe życia spędziłem w kościele jako zakonnik.
Ile czasu mogę spędzać w grze?: tak 4-5 średnio zazwyczaj po 22 ale wchodze czasami o różnych porach
Czemu chcę być w administracji? Denerwuje mnie to, że zazwyczaj jak jestem na serwerze to nie ma administracji i ludzie mogą sobie robić co chcą a, że jestem ja to zapanuje tu porządek :slight_smile: Jestem zabawny dogaduje się z większością osób na czacie i przestrzegam orografii. Cieplutko pozdrawiam :)).

Animowany_AnonimDziś o 00:33

Nick:Komsik777 Powód:Obraza gracza lub członka administracji Akcja: Mute(sv) Czas: 15m

Na pewno sie nawróciłes?..

Nawrócony jak nigdy ten mute był bo to kolegi pisałem zapomniałem tylko ze już nie można po 22 klnąc na serwerze