Plugin brewery

Elo rzucam taki odje… dobry pomysł aby wrzucić plugin BREWERY żeby można było robić alkohole i miksturki inne, był na inne servie i to jest supcio sprawa mówię wam oprócz różnych alkoholi można też robić nowe przydatne miksturki, polecam poczytać o tym pluginie

Co do Brewery to albo ten plugin albo inny podobny jest przewidywany na ową edycję.

Nie przypominam sobie bym miał okazję korzystać z tego pluginu.
Jednak już któryś raz widzę, że cieszy się on pewną sympatią u graczy.
Z tego co się orientuję to nie wpływa on jakoś znacząco na rozgrywkę tzn. serwera nie rozwali chociaż może mieć też ciekawy potencjał po odpowiednim skonfigurowaniu.

Jakieś ciekawe trunki do zabawy mogą się przydać. Wszystko dla uśmiechu bombelków użytkowników. Nad bardziej wpływającymi na rozgrywkę wypadałoby się według mnie porządnie zastanowić.

1polubienie

No to ekstra, dobrze to słyszeć. Co do tych alkoholi to nie wszystkie są łatwe do zrobienia, na tamtym servie gdzie to było spędziłem trochę czasu bo tam też masz jakość tych alkoholi A ja jako nasz frskcyjny bimbrownik dbałem o jakość naszych towarów (chyba że robiłem dla kogoś innego to szedłem pod ilość)