PawcioKill oskarża graczy o nickach: alanos98b, batusik, janek_gaming08 w dniu 15.04.2021

Nick z gry składającego skargę : PawcioKill
Nick z gry oskarżonego/oskarżonych : alanos98b, batusik, janek_gaming08
Dokładny czas zdarzenia : 2021-04-15 15-02-17
Punkty regulaminu serwera, które złamał oskarżony : 1.18. Nękanie innych graczy.
Dokładny opis zdarzenia : Oskarżeni gracze tepnęli się do miasta KlocLand za pomocą /miasto odwiedź. Zabili psy cameltobe77, następnie wyzywali, prowokowali mnie do teleportacji i nękali cameltobe77, która w tym momencie była sama w swoim mieście. Nie życzyła sobie utrudniania rozgrywki, ani przebywania tej grupy na terenie jej miasta. Zapytana, czy ich zapraszała, odpowiedziała, że nie (widoczne na screenie) Również uciekali się do obrażania mnie pisząc “mam psa na smyczy” co można zobaczyć na filmie.
Wiele osób narzeka właśnie na tę grupę znajomych. Samo nękanie innych graczy przez tę grupę trwa od dawna, również uciekanie się do wyzwisk, obrazy i przeklinania. Dlatego proszę o odpowiednio surową kare, aby sytuacja na serwerze uległa zmianie, gracze mogli spokojnie grać, a na czacie gry nie szerzyła się nienawiść.

Dowody : Minecraft_ 1.16.4 - Multiplayer (3rd-party Server) 2021-04-15 15-02-17

(Opcjonalne) Ewentualni świadkowie : cameltobe77, Alix_09

1 polubienie

po pierwsze, ja nie wyzywam na tym serwerze dostałem muta raz za zaśmiecanie czatu, po drugie pokaż mi kogoś kto na mnie narzeka, po trzecie trzeba było nie włączać odwiedzin w mieście

po 4 nie masz żdnych dowodów na to że zabiliśmy psy

Witaj Pawcio

1. Nie ma dowodu, ze zabilismy \psy camel,\
  2. Ustawiając /miasto odwiedz właściciel miasta jak i jego czlonkowie powinni zdawac sobie sprawe z takiego ,zagrozenia,.
  3. Kogo wyzywalismy? Gdzie dowody?
  4. Nikt nie musi mnie zapraszac bo jest /miasto odwiedz
  5. Nie wiem co w tym obrazliwe ,mam psa na smyczy, wtf\
  6. Kto narzeka na nas ss chcem
  7. Nie masz dowodow i wiekszaci rzeczy napisanych w zgloszeniu nie mozesz nam zarzucic pozdrawiam

EDIT:
2. Ale ponosi za to odpowiedzialność, było nie ustawiać nie byłoby problemu.
3. Kim ty jestes aby mowic mi ,wazne elementy zycia,. Tez nikogo nie wyzywam ewentualnie sarkastycznie.
4. Jak sie zgadasz to po co zbednie PITOLISZ
5. Ja tam nic nie widze lol
6. Ale ja nigdy przenigdy nikogo nie nekalem tylko zwiedzialem sobie byniu.
W takim razie moge tez powiedziec ze ty mnie nekasz :))
7. Ja ją poprostu odwiedziłem komenda /miasto odwiedz, wiec nie widze problemu

(twoje odniesienie)
Kto na NAS narzeka daj mi przynajmniej 3 osoby i ss z tym ,narzekaniem,.
O co ci chodzi z moimi punktami bczq wbijalem je jak czlowiek nie moja wina ze gracze sie tepaja, tez nikt nigdy nie sprzedal mi killaXD. Juz wez zluzuj z tym nekaniem bo ja nikogo nie nekamXD. Moze dostaje za to kary ale nie widze sensu poruszania tego tutaj. I ten twoj dowod jest taki troche ,nie dowodowy, podaj konkretne nicki
Pozdrawiam alanos98b

1. Dowodem jest zarówno czat, jak i świadek cameltobe77. Jeszcze przed sekundą sam napisałeś, że temu nie zaprzeczasz, usuwając tę część swojej wypowiedzi z jakiegoś powodu.

2.Ustawiając /miasto odwiedz właściciel nie zezwala na przeszkadzaniu mu w rozgrywce oraz na nękanie.
3. Czytanie ze zrozumieniem jest ważnym elementem życia. Napisałem w swojej skardze, że wyzywanie trwa od dawna, dowodem są kary, które otrzymywałeś.
4. Zgadzam się, ale punkt nie ma sensu. Celem komendy /miasto odwiedź są odwiedziny. Odnoszę się jeszcze raz do tego, że nikt nie zezwala na umyślne przeszkadzanie w rozgrywce oraz nękanie.
5. Jest obraźliwe, kiedy jest skierowane do gracza. Na filmie widać kto jest przyczepiony do wędki.
6. Wielu graczy od pewnego czasu bardzo mocno zwraca uwagę na to co robicie. Byliście karani zarówno za przeklinanie, wyzywanie jak i Ty otrzymałeś bana za nękanie
7. Są dowody na nękanie; widoczne na filmie; sama cameltobe potwierdzi, że zabiliście jej psy jak i na filmie można zobaczyć obrazę kierowaną w moim kierunku.

Odniosę się jeszcze do narzekania na wasz temat. Nabijanie punktów rankingu za pomocą teleportowania do siebie albo “kupno killa”. Gracze skarżą się również na temat nękania. Kary za przeklinanie lub obrazę graczy, które dostajesz regularnie. Dowód? Gracze tego serwera, którzy spędzają tam sporo czasu.

Powtarzam na tym serwerze nigdy nie dostałem bana, raz dostałem mute’a za zaśmiecanie chatu

Cześć, dzięki za zgłoszenie. Faktycznie te osoby nie zachowały się odpowiednio.

Osoba korzystając z /miasto odwiedz powinna zaakceptować kiedy właściciel prosi o opuszczenie terenu miasta.

Jednak pomijając powyższe Ci gracze zachowywali się tak jakby nękali tych graczy. Dodatkowo porównywanie innych osób do psów nie jest mile widziane na naszym serwerze. alanos98b niejednokrotnie pokazuje swoje szkodzące zachowanie (np. zmienia nazwę miasta na obraźliwą) oraz próba pisania wulgarnych postów na forum.

Ze względu na powyższe gracze batusik oraz jenek_gaming08 otrzymują 1 dniową przerwę o serwera, a gracz alanos98b 7 dniowego bana.

3 polubienia