Odwołanie od ban

Witam szanowną administracje voxele,
Otrzymałem bana na 3 dni za nękanie i grief, może i ban jest słuszny tylko jak w moim starym domku (pisałem nawet zgłoszenie, chodzi o tego mx, jecksona itp.), oni, rowniez griefowali i mnie przesladowali, ze nie dalo sie nawet wyjsc z domku, a dostali bana na zaledwie 3 godziny, wnioskuje o skrocenia mojego bana do 1 dnia lub natychmiastowe usuniecie go
pozdrawiam, alanos98b

Cześć, w Twoim przypadku griefowanie już się zdarzyło, do tego doszło kilka spraw związanych z czatem co spotęgowało długość Twojej kary.
Przypadek, o którym mówisz zdarzył się najprawdopodobniej raz, bo nikt nie zgłosił ponownie tych graczy, a poza tym szkody pozostawione po nich nie były tak duże jak Twoje.

Dodatkowo sugerowanie się, że inna osoba otrzymała krótszą karę za to samo jest poniekąd słuszne, ale nie w przypadku jeśli każda sprawa jest traktowana indywidualnie i zwracana jest uwaga czy ktoś w ostatnim czasie się poprawił czy nie.

Ej, przecież jeszcze wczoraj dziękowałeś za tego bana, nawet pozdrawiałeś gorąco administrację, a teraz się od niego odwołujesz? Weź się zdecyduj chłopie :​/

1 polubienie

Alanos zarobił również tygodniowego bana na forum za wulgarne zachowanie.

Wobec powyższego, temat zamykam.

:frog: