Odwołanie do bana

Nick:McDolar_YT
Witam chciałbym odwołać się do bana którego otrzymałem w dniu 05.08.20 za “wielokrotnie sprawianie problemów”
Mianowicie chciałbym zaznaczyć że nie byłem w pełni świadomy popełnianych przeze mnie złych zachowań, jestem zwykłym graczem który bawi się grą i nie zdawałem sobie sprawy że komuś to może przeszkadzać czy krzywdzić.
Rozumiem zachowałem się kilka razy niewłaściwie ale każdy z nas jest człowiekiem i popełnia błędy, niekiedy mniejsze niekiedy większe jak w owym przypadku.
Prosiłbym o złagodzenie kary ponieważ pozbawianie mnie dostępu na 11 miesięcy od ulubionego servera jest moim zdaniem zbyt surowe. Proponowałbym dać mi ostatnią szansę na udowodnienie poprawy, ponieważ każdy zasługuje na ostatnią szansę

1polubienie

Witam
Patrząc na dział kary widać że miałeś wielokrotną szansę poprawy i nic sobie z tego nie robiłeś.
Pozwolę sobie przekleić kilka z nich:

20.07.2020
Nick: McDolar_YT
Powód: obraza gracza
Czas: 15m

14.07.2020
Powód: grief,
Akcja: ban
Czas trwania kary: 24h
Akcja: Mute (sv)

12.07.2020
Powód: Robienie trapów.
Akcja: ban
Czas trwania kary: 12h

Teraz dostałeś na 12 miesięcy bo zwyczajnie nie potrafisz grać z innymi, polecam grać w trybie jednego gracza. To nie było popełnianie błędów, a działanie z premedytacją na złość innym ludziom.

Odwołanie nieprzyjęte.

1polubienie

Postawiłem około 10 klocków chyba dirta które można znisczyć w 30 sekund.
Myślę że robienie trapów to niestosowny ban bo na nikim nie użylem owego trapa

Postawiłeś więcej niż 30 bloków robiąc jakieś wieżyczki i inny syf przy kogoś domu, i nie z dirta a z cobbla. Nie będziemy liczyć od ilu bloków jest, a od ilu nie jest to grief, komuś się nie podoba że stawiasz lub kopiesz mu bloki przy działce to jest to grief.

Budowa trapu czemuś ma służyć, nie będziemy czekać aż wreszcie ktoś złapie się w to.

I jeszcze jedno, nie odwoływałeś się od tamtych kar, toteż uznałeś je za zasadne, podważanie ich teraz jest już bezsensowne.

1polubienie

Sprawa wyjaśniona, zamykam.