ODWOŁANIE BANA

Siemka, tu Aduur z serwera mc. Dostałem bana za griefing XD. Wolałbym to wytłumaczyć na glosowym ale w sktócie.
-użytkownik Mikser kilkunastokrotnie niszczył ogródek i griefował teren mój i koolwgi, tabliczki w cuboidzie zmieniał (napisy)
-Domek kolegi obkleił dirtem i zostawił tabliczkkę WYPIERDALAJ STĄD cytuje
-Zniszczyłem mu teren wokolo cubiida i zrobiłem troche cobbla na górze
-dodam ze on mieszka w szećciennym klocku z cobla, kolega ma ładny domek, ja mam najładniejszy na serwerze wieżowiec.
-ponadto niszczył teren stawiając bambusy itd.
-Czemu on obklejając domek i z premedytacją niszcząc ładny teren nie dostał bana a ja tak.
WOLAŁBYM przedstawić dowody i zeznania świadka na głosowym
-Skromnie wspomne ze jestem aktywny i robie sporo żeczy poprawaijących serwer (najładniejszy budynek) o którym nawet hracze pisali że to najładniejsza budowla którą widzieli)
-PROSZĘ O UNBANA I O SZYBKIE ROZPATRZENIE SPRAWY chcę grać na serwerze i dawać jeszcze lepsze budowle promujące serwer
-zrobiłem wiele żeczy i nie wiem czy wytrzymam bez tego WSPANIAŁEGO serwera 24h
POZDRAWIAM!
POZDRAWIAM!
POZDRAWIAM!

Tak to prawda!
Użytkownik Mikser wielokrotnie niszczył teren do okola mojego jak i Aduura cuboida oraz moj domek wiele razy był obklejony dirtem. Ponadto wszedzie sadził bambusy przy jednoczesnym niszczeniu terenu. Po kolejnych jego ,atakach" nie mogliśmy już wytrzymać i nico się odwdzięczyliśmy. Kolega za lekkiego griefa dostał bana. Czy to jest sprawiedliwe?

No dobra. Zacznijmy od tego że grif ze strony miksera mogłeś zgłosić. Nie było to trochę cobbla tylko połowa góry była nim oblepiona. Niestety co do UnBana moja decyzja się nie zmienia. Zostałeś słusznie zbanowany.

Hero, podasz mi jego pełny nick i pokażesz gdzie grifował ten mikser. Zostanie on ukarany.

My to na bierząco naprawialiśmy, zajęło nam to łącznie ponad 2h

Dobrze, wystarczą mi koordynaty i miejsca gdzie grifował

Sprawa wyjaśniona.
Zamykam.