Nowe tryby

Witam witam ;d

Chciałbym dodać nowy temat odnośnie nowego trybu takiego jak np: SkyBlock
Według mnie brakuje takiego trybu :stuck_out_tongue:

Piszcie swoje propozycje w odpowiedziach

1 polubienie

Cześć, dzięki za Twoją propozycję. Jest ona dobra, jednak skyblock to dość skomplikowany tryb, a ja nie mam pomysłu na rozwój tego trybu, a dodatkowo nie czuję się na siłach żeby go zrobić w tym momencie.

Na razie skupiam się nad nową edycją survivala, którą wypada zrobić w końcu.

1 polubienie

To ja wam pomysły na skyblocka dam :smiley:

Możesz zacząć

A wiec

Lobby
Jak byś wchodził na server miał byś NPC oraz w kompasie.
Potem by Cię teleportowało na lobby SkyBlocka i byś miał tam sklep oraz jakieś enchanty i enderchest itp.

Tworzenie wyspy
Po wpisaniu komendy np: /wyspa wyskoczył by interfejs z różnymi biomami wysp jakie sa w normalnym świecie i każdy biom miał by swój bonus. End i Nether był by płatny albo coś.
image

Teleportowanie i wyspa
Gdyby się już ową wyspę posiadało po wpisaniu komendy /wyspa teleportowało by Cię na wybrany sethome. Wyspa była by normalna. We wyspie były by rudy takie jak: Żelazo, Diament, Złoto, Węgiel. Oczywiście nie zabrakło by skrzynki z podstawowymi przedmiotami.image

Sklep
W sklepie były różne bloki oraz itemy. Teleportowało by się do niego przez komendę /lobby albo /shop,/sklep.
image

Oto moja wizja SkyBlocka :smiley:

Może niech @tirex podmieni tryb water block na sky block? I tak na tym water blocku nikt nie gra to wystarczyło by go przerobić.

1 polubienie

Zgadzam się <3
@tirex Wiec?

Pomimo, że mało osób gra na waterblocku to nie znaczy, że wcale nikt tam nie gra.
Nie chcę niszczyć pracy pojedynczych osób, a jest tam sporo ładnych wysp stworzonych przez ludzi.

Jednak rozważenie zrobienia trybu skyblock jest dobrym pomysłem. Jednak w między czasie po otwarciu nowej edycji survival chciałbym uruchomić jakiś prosty tryb nie wymagający dużej uwagi ze strony gracza, typu bedwars lub pvp.

1 polubienie

To może lepiej pvp uruchom. Jak będzie więcej graczy na serwerze (powyżej 20) to uruchomisz bed warsy.

1 polubienie

Przypadkiem nie naciskałeś na skyblocka?

Rozumiem, że proponujesz otworzyć survival, pvp, a później dopiero bedwars?

Że najpierw zrób nową edycje survivala po tym tryb pvp i po pvp sky block.

1 polubienie

Proponowałbym serwer hardcore na wersje 1.16

1 polubienie

umierasz i koniec XD

@TYMONQ bardziej chodziło pewnie o hardcore z życiami, które się regenerują, np. masz na start 3 życia i jak stracisz wszystkie to nie możesz wejść na serwer dopóki nie zregeneruje Ci się życie.
Regenerowanie jednego życia zajmuje 3 dni lub po prostu ban po śmierci, który trwa 1 dzień.

1 polubienie

Ja dam szybką propozycje która wymaga 3 pluginów.

OneBlock

1 polubienie

OneBlock - OneBlock to mapa przetrwania, w której stoisz na samotnym bloku unoszącym się w próżni. Możesz wydobywać ten sam blok w kółko, a to daje podstawowe materiały, które powoli stają się coraz lepsze. Przechodzisz przez określone fazy, a nieskończony blok powoli ulepsza się do lepszych bloków, skrzyń i nowych mobów!

1 polubienie

OneBlock to po prostu skyblock? Ludzie bardziej lubią takiego oneblocka od skyblocka?

1 polubienie