Niesłuszny ban

Witam! Dnia 2.07.2020 o godzinie 15:06 otrzymałem niesłusznie bana, za rzekome niszczenie terenu wokół działki. Tym niszczeniem było wylanie jednego wiadra wody, które odrazu zabrałem. Do tego bana otrzymał również Venus, który nie był zamieszany w ,niszczenie" działki, co jest dowodem na to, że tirex nie zweryfikował informacji i dał bana, ponieważ poprosił go o to pseudo youtuber który aktualnie prowadził live z serwera. Chciałbym jeszcze dodać, że stone który powstał w wyniku wylania lawy na wodę zniszczyłem po paru sekundach. To przykre, że dla administracji liczy się opinia jakiegoś losowego youtubera z 200 subskrycjami który przyszedł na serwer na jednego live, niż stali gracze serwera. Do tego cały czas mój ban nie został umieszczony w zakładce kary na discordzie, co jest zwykłym zatajaniem faktów przez administrację.

Pozdrawiam
KowbojZAlbanii

przecież to tirex pewnie dał ci bana, czego ty oczekujesz od tirexa

Cześć, w momencie kiedy Krokodyl_Pvp napisał mi, że ktoś mu przeszkadza i griefuje nie napisał żadnych nicków. Dopiero kiedy przyszedłem to patrzyłem czy dzieje się coś w tym kierunku. Na zapisie lajwa widać jak wylewasz lawę, wodę i niszczysz bloki: https://youtu.be/L8GwDgAQ7ug

Ty i venus na moich oczach niszczyliście bloki obok działki gracza.
I faktycznie nie informowałem o karze na kanale discord, bo to był ban - ostrzeżenie.
Za tego typu wystąpienia są przewidziane zdecydowanie dłuższe kary.

Mógłbym dostać dokładny czas kiedy na tym live robiłem coś nielegalnego a nie 2 godzinny zapis?

Poza tym wylałem lawę, a poźniej ja zabrałem. Do tego nie uważam żeby postawienie 6 bloków było griefem. Zapomniałem jeszcze dodać, że bana dostałem bez żadnych ostrzeżeń.

Bodajże ostatnie 10 minut zapisu lajwa. Na lajwie właściwie jest tylko widoczne jak wylewasz lawę, a czy coś więcej tam widać to nie wiem. Tak czy inaczej widziałem na własne oczy jak niszczysz bloki.

Właściwie to Twoja kara była tylko za niszczenie bloków zaraz przy działce, a w regulaminie jest to zakazane. Nie był to grief, bo za grief byś dostał zdecydowanie dłuższą karę.

Może teraz Cię nie ostrzegałem, że dostaniesz jakąkolwiek karę, ale już miałem takie doświadczenie, że nie robiłeś sobie nic z ostrzeżeń. Co prawda było to na początku edycji, ale jednak.

Po pierwsze zakazane jest niszczenie terenu, a nie pojedynczych bloków które nic nie zmieniaja w krajobrazie. Po drugie myślałem, że wszyscy sa równi wobec prawa.

Chciałbym aby ktoś odniosł się do tego co napisałem, a co do rzekomego oczerniania przez ktora część mojej wiadomości została usunieta, sam mtgmilosz przyznał się do winy i nie mam z tym żadnego problemu, że teraz jest chatmodem jednak chcę być równy w stosunku do innych graczy.

Różnie z tym bywa.

Dobrze myślisz i tak jest.

Nic mi o tym nie wiadomo

Sprawa wyjaśniona, zamykam.