Niesłuszny Ban

Witam, dzisiaj około godziny 15:26 otrzymałem niesłusznego bana, za wykorzystywanie “bugów” do zabijania zwierzat na działce. Chciałbym zaczac od tego, że zabijanie zwierzat na działce nie jest w żaden sposób wspomniane w regulaminie, ale mniejsza o to.

To co robiłem, nie było, ani celowym zabijaniem zwierzat, ani wykorzystywaniem bugów. Przecież, jak można nazwać korzystanie z wędki bugiem?
Wędka jest to przedmiot który od wersji 1.9 daje możliwość przyciagania mobów, itemów i graczy do siebie. Ta funkcja została celowo wprowadzona do gry przez zespół Mojangu. Jak więc można nazwać to bugiem?

Poza tym moim celem nie było zabicie krów na działce gracza “kogucik”. Krowy były przetrzymywane w kamiennym więzieniu, w niehumanitarnych warunkach. Nie były karmione i nie miały dostępu do świeżej wody. Widzac cierpienia tych istot postanowiłem wyzwolić je z objęć ich oprawcy “kogucika”. Za pomoca wędki chciałem wyciagnać je za mury ich więzienia, niestety “kogucik” przy budowie tego obiektu bardzo postarał się by krowy w żaden sposób nie mogły się uwolnić. To spowodowało ich upadek z wysokości i śmierć.

Strach w ich oczach będę pamiętał do końca swojego życia i nigdy nie zapomnę jakie piekło na ziemi zgotował im “kogucik”.

Pozdrawiam
I liczę na unbana
KowbojZAlbanii

1 polubienie

Cześć,
Ban był na 10 minut, więc kara już powinna się dawno skończyć.

Zwierząt nie można bić na działkach nie bez powodu. Nie jest to bardzo wyszczególnione w regulaminie, jednak w najbliższym czasie się postaram to dodać żeby było Tobie i innym łatwiej rozumieć co można, a co nie.
Pomimo tego, że nie ma konkretnie tego wyszczególnionego w regulaminie jest to nadal omijanie zabezpieczeń działki - serwera - traktowane jako błąd serwera.

Twój cel jest bardzo piękny, jednak nie tylko cel się liczy, ale także skutek.
To tak jakbyś chciał rozwiązać problem głodu na świecie poprzez spuszczanie atomówki na dotknięte tereny przez ten problem.

Ok, dzięki tirex, Voxele to najlepszy serwer :DD

1 polubienie

Sprawa wyjaśniona