Niesłuszny ban, wystraszony helper

Witam!!!
Dzisiaj - tj. 19.12.2020 około godziny 16:40 grałem sobie spokojnie na serwerze survival. Postanowiłem odwiedzić miasto Tarankules (chyba tak się nazywało) i je obejrzeć. Zauważyłem, że spora część miasta jest poza claimami, co bardzo mnie zdziwiło. Zobaczyłem duża farmę ziemniaków która również była poza claimem, więc postanowiłem zebrać ich trochę, by wykorzystać je w handlu z moimi villagerami. Następnie moja uwagę przykuł gracz eiressa, pobiegłem za nim i zobaczyłem, że helper - snovy25, buduje domek poza cuboidem. Postanowiłem wykorzystać fakt, że oboje znajduja się poza claimem i zabiłem eiressa. Od razu po tym snovy uciekł na vanisha w strachu przed śmiercia. Co ciekawe zrobił to już drugi raz przy spotkaniu ze mna, pierwszy raz zdarzyło się to na otwarciu endu.
W każdym razie, po zabiciu eiressa zaczałem zwiedzać miasto. Podczas mojej wędrówki zniszczyłem kilka-kilkanaście bloków, oczywiście wszystkie poza cuboidem. Następnie zobaczyłem żółwia który był w klatce na cuboidzie. Z pomoca wiaderka wody wyciagnałem go z klatki i pozbawiłem życia. Przy pomocy tego samego wiaderka zabiłem też psa, który był kratkę od końca cuboida. Snovy, który cały czas obserwował mnie na vanishu, postanowił dać mi bana na 6 dni, za GRIEF (XD), oraz za zabijanie zwierzat na cuboidzie.
Po pierwsze zwierzęta które zabiłem, w chwili śmierci nie były na cuboidzie, a po drugie nie znalazłem punktu w regulaminie który zakazywałby zabijania ich, a gdy poprosiłem snoviego o podanie punktów w regulaminie które tego zakazuja, odpowiedział milczeniem.
Po trzecie zniszczenie kilku bloków to definitywnie nie grief,

Mam nadzieję, że dostanę unbana, a snovy trafi na dywanik do szefa.

Pozdrawiam i całuję
KowbojZAlbanii

+1
snovy25 często nadużywa swojej władzy.
Nie pierwszy raz jest na niego pisana skarga.
Pewnie dał ci takiego długiego bana dlatego że było to obok jego miasta.

Spojrzałem na karę i jest trochę przesadzona więc daję unbana

1 polubienie