Nieodpowiednie zachowanie

W nocy z dnia 26/27 listopada (piątek/sobota) około godziny 1.30 - 2.00 w nocy na serwer pierwszy raz weszła osoba o nicku Kuba_TV_Tech, prosił o jakieś przedmioty więc mu dałam bo wyszłam z założenia, że warto mu pomóc bo jest nowy. Po chwili na serwer weszła inna osoba (jeśli się nie mylę) o nicku piksonpikson i również poprosił o jakieś itemy. Po upłynięciu kilku minut Kuba_TV_Tech napisał mi - jesteś za miła, ile masz lat? (czy coś podobnego) napisałam, że wiek to nie wyznacznik bycia miłym i nie jest to ważne ile mam lat, gdyż chce zostawić to w prywatności, jednak on cały czas naciskał i pytał. Gdy pytałam po co mu ta wiedza odpowiadał: Bo jestem ciekawy. Nie potrafił powiedzieć innego argumentu. Nie uważałam tego za odpowiednie bo gdy inni pytali mnie kiedykolwiek o wiek a ja napisałam - nie, bo wolę to zostawić dla siebie - to każdy rozumiał. Po pewnym czasie piksonpikson napisał, czy mogłabym dać mu jakieś diamenty odpisałam, że nie, bo pomagam koleżance która również gra na serwerze, Kuba_TV_Tech zaczął natomiast pytać o wiek koleżanki, czy jest ładna i czy podam jej messengera. Odpowiedziałam, że nie będę podawała kogoś danych osobowych jeśli sama zatajam swoje - jednak on tego nie rozumiał i naciskał, piksonpikson napisał jednak, że to dziwne i czy Kuba_TV_Tech bawi się w jakiegoś pedofila czy co?Następnie chcieli się do mnie teleportować, uważałam że to nic złego i, że nic mi nie zrobią. Gdy wyszłam z serwera Kuba_TV_Tech postawił działkę na miejscu gdzie stał mój mob grinder - który nie zbyt działał ale z niego korzystałam - jednak postawił to dosłownie na moim mob grinderze. Pisałam mu tabliczki (bo nie mam jak się z nim skontaktować i nawet nie chce), żeby usunął działkę i się wyprowadził bo czuję niepokój wiedząc, że on ma swoją działkę obok mnie. Gdy drugiego dnia weszłam na serwer przy granicy mojej działki miałam postawionego z cobblestone’a trzy bloki postawione na ziemi i dwa na środku do góry (mam nadzieję, że każdy zrozumie). Pisałam z jednym z helperów i ona uspokoiła mnie bardzo i pomogła, powiedziała, że za nękanie można dostać bana - cieszę się, że na serwerze są tacy pomocni i wspierający ludzie. Niestety nie posiadam screenshotów jednak wszystkie wiadomości widzał helper. Jedyne o co proszę z tej jakże długiej opowieści to jeśli można by było proszę o usunięcie jego działki, zajął mi moje miejsce gdzie miałam rzeczy które potrzebuję plus boję się, że w przyszłości może mi robić pod górę i niszczyć mi tereny niedaleko działki. Najbardziej mi zależy na odzyskaniu tego terenu! Bardzo dziękuję za przeczytanie i z góry dziękuję za pomoc, mam nadzieję, że da radę usunąć jego działkę a przy tym pomóc mi odzyskać rzeczy.
Helper z którym pisałam: Piegusan
Świadkowie: piksonpikson
Kordy jego działki: -5839 65 6928
Edit: 01.12

Napisał mi tabliczki + zabił wszystkie zwierzęta które miałam, po prawej były świnki a po lewej owce. No proszę pomóżcie mi usuńcie mu działkę stąd i gdzieś go tp daleko ode mnie.
Proszę o szybkie działanie, gdyż obecnie nie będę mogła grać bo jeśli coś zacznę robić np. znowu przyniosę tu jakieś zwierzęta, po prostu on znowu mi je zabije.

Pozdrawiam Em_ciaa

Cześć, zazwyczaj nie robię takich rzeczy kiedy wcześniej nie miałaś tam swojego terenu, ale w tym wypadku zrobię wyjątek zważywszy na to, że:

• specjalnie Ci się naprzykrzał
  • nie gra od tamtego czasu, co wskazuje na to że zrobił Ci to na złe, po prostu po to żeby Cię zdenerwować
  • Piegusan widziała tę sytuację i faktycznie nie było to za fajne z jego strony

Tylko jak usunę tę działkę to zabezpiecz ten teren żeby nikt Ci go nie zniszczył. Jak wszystko dobrze pójdzie to jeszcze jutro (05.12.2021) działka będzie usunięta, a jak nie to w poniedziałek (06.12.2021).

Nie można zabijać zwierząt jeśli masz je na swojej działce.

Dziękuję bardzo za pomoc, naprawdę dziękuję, co do zwierząt to wiem, że jeśli są na działce to nie da się ich zabić jednak zniknęły a ja i moja koleżanka ich nie zabiłyśmy. Pomijając bardzo dziękuję i cieszę się, że mi pomogliście.
Edit. 7.12.
Jego działka cały czas jest