Mtgmilosz oskarża gracza o nicku FBgrubapinta w dniu 12.12.2020

Nick z gry składającego skargę : mtgmilosz
Nick z gry oskarżonego/oskarżonych : FBgrubapinta
Dokładny czas zdarzenia : przed 11:45
Punkty regulaminu serwera, które złamał oskarżony : podpalanie na cuboidzie ;/
Dokładny opis zdarzenia : gram sobie na serwerze i na rtp zobaczyłem ładne miasto i je zwiedzałem, był właściciel miasta i otworzył mi drzwi do domk, byłem zadowolony ze mnie tak milo przyjeli. ale po chwili mnie zamkneli i zaczeli podpalać.
Dowody https://youtu.be/Sq2cQs20z6c
(Opcjonalne) Dokładne koordynaty zdarzenia : -6200 / 74 / -50 (kordy miasta)
(Opcjonalne) Ewentualni świadkowie : Soma000, D4nterek

gram sobie na serwerze i na rtp zobaczyłem ładne miasto i je zwiedzałem, był właściciel miasta i otworzył mi drzwi do domk, byłem zadowolony ze mnie tak milo przyjeli. ale po chwili mnie zamkneli

Z nagrania nic takiego nie wynika. Równie dobrze mógłbyś się tam po prostu włamać. Dodatkowo w momencie kiedy masz zbroję netherytową nie działa na Ciebie płomień.

Czy te nagranie jest z Twojego konta?

Z nagrania nic takiego nie wynika. Równie dobrze mógłbyś się tam po prostu włamać. Dodatkowo w momencie kiedy masz zbroję netherytową nie działa na Ciebie płomień.

po co miałem nagrywać jak nic się nie działo?
dopiero jak zaczeli podpalać D4nterek to włączyłem nagrywanie.

Czy te nagranie jest z Twojego konta?

tak jest z mojego konta

czyli mogę podpalać graczy na cuboidzie jak mają netherytową zbrojke?

Niestety jako administrator nie mogę polegać na domysłach. Jak to faktycznie wyglądało nie jestem w stanie określić z logów, bo m.in. brakuje tam informacji jak gracz się poruszał.

Jednak z Twojego filmu można wywnioskować, że został przez Ciebie złamany regulamin serwera. Korzystasz z oprogramowania, które pokazuje ile gracz ma życia, a nie jest on w liście dozwolonych modyfikacji + nie pytałeś czy możesz korzystać z tej konkretnie modyfikacji. W wyniku czego jestem zmuszony potraktować Ciebie surowszą karą, niż dostałeś.
image

długa ta kara. Lubię grać na tym serwerze. Jest możliwość skrócenia kary? PLS
dostane odpowiedz?