Mtgmilosz Helper

1. dotychczasowe doświadczenie: byłem administratorem na własnym serwerze. Znam komendy:/vanish,
    /kick (nick), /tempban (np. 1h), /nc No Chat, /co inspect, /mute (nick czas) itd.
  2. jak długo już grasz na serwerze: 2 miesiące (nie licząc waterblocka)
  3. możliwość rozmowy na głosowym: tak
  4. wiek: 13
  5. czy byłeś karany na serwerze: Tak.
  6. ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: ok. 2-7 godz. dziennie. Najczęściej rano (8-12).
  7. czemu chcesz być w administracji: Chcę być w administracji ponieważ, mogę pomagać w serwerze. Pilnować osoby które się źle zachowywują. Odpowiadać graczom na pytania na które nie znają odpowiedzi. Pomagałem już większości graczom w robieniu sklepu, upominałem żeby nie pisać z Caps Lockiem, floodem, wulgaryzmami, brzydkimi słowami. Myślę że bym się sprawdził jako helper :slight_smile: na serwerze.
1polubienie

Dostałeś wczoraj degrada…

Moim zdaniem powinieneś poczekać kilka tygodni przed napisaniem kolejnego podania.

Twoje zachowanie po okresie próbnym, gdzie nie zostałeś przyjęty, zostawiło dużo do myślenia zarówno nam jak i graczom. Ochłoń trochę i moim zdaniem, na chwilę obecną nie nadajesz się na to stanowisko. Spróbuj aplikować za jakiś czas. Jestem na nie

1polubienie

Miałeś już rangę ChatModa na serwerze i nie do końca się sprawdziłeś.