Mtgmilosz Helper

1. dotychczasowe doświadczenie: byłem administratorem na własnym serwerze. Znam komendy:/vanish,
    /kick (nick), /tempban (np. 1h), /nc No Chat, /co inspect, /mute (nick czas) itd.
  2. jak długo już grasz na serwerze: 2 miesiące (nie licząc waterblocka)
  3. możliwość rozmowy na głosowym: tak
  4. wiek: 13
  5. czy byłeś karany na serwerze: Tak.
  6. ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: ok. 2-7 godz. dziennie. Najczęściej rano (8-12).
  7. czemu chcesz być w administracji: Chcę być w administracji ponieważ, mogę pomagać w serwerze. Pilnować osoby które się źle zachowywują. Odpowiadać graczom na pytania na które nie znają odpowiedzi. Pomagałem już większości graczom w robieniu sklepu, upominałem żeby nie pisać z Caps Lockiem, floodem, wulgaryzmami, brzydkimi słowami. Myślę że bym się sprawdził jako helper :slight_smile: na serwerze.
1polubienie

Miłosz pomimo swoich niektórych wpadek na serverze (było ich kilka) i tak potrafił wybrnąć z nich w niebylejakim stylu! Miłosz jest uczciwym człowiekiem, i można mi powierzyć odpowiedzialne zadania.

Chciałbym też wspomnieć o sytuacji w której wpadłem w nie lada tarapaty, ale wtedy z pomocą przyszedł Miłosz i nie dość że mnie uratował, to bezpiecznie odeskortował mnie do celu mojej podróży, po czym uprzejmie się ze mną pożegnał.

Jest to bardzo kulturalny gracz który wie co robi - widać że ma doświadczenie w tym temacie

Było by wielkim błędem zignorowanie tak dobrej kandydatury na rangę helpera. Pozdrawiam serdecznie

Dziękuje.
Czemu ty mnie tak cenisz?
Proszę o szybką odpowiedz.
Pozdrawiam
mtgmilosz

Wśród wszystkich zgłoszeń uważam że właśnie to ty powinieneś pełnić tą funkcję, masz do tego najlepsze predyspozycje. Oraz Twoja opinia którą budowałeś sobie przez te ostatnie dwa miesiące świadczy właśnie o tym że jeśli na tym serverze powinien być dobry i sumienny helper - tak właśnie powinni wybrać na tą funkcję Ciebie.

Coś mi tu nie pasuje że razem z @Dexapnow, @Somka itd. mnie tak cienicie.
Jestem zwykłym nastolatkiem i nic więcej (no też byłem “nawet” dobry w pływaniu itd.)
Prawda że chcę pomóc w serwerze jak tylko mogę.
Ale moim zdaniem gdy mnie tak “cenicie” to mam coraz mniejsze szanse na zostanie helperem, budowniczym.

To jest tylko moja opinia. Nie chciałem nikogo uraźić.

Trochę szkoda że mimo człowiek chce powiedzieć kilka dobrym słów o kimś to i tak cokolwiek robi - robi wszystko źle.

Jest mi trochę źle z tego powodu bo po prostu czuję że zrobiłem wszystko na marne a moje słowa są jak rzucone na wiatr.
Nikt nie musi się sugerować moją opinią, chciałem ją po prostu napisać i to wszystko. Dałem opinie o każdym więc nie wiem czemu tylko dla Ciebie jest to jakiś problem

Nie chciałem tu nikogo uraźić.
To może jednak we mnie jest taki problem może już taki jestem.
Sorki :slight_smile:

Jesteś kozacki
I fajny i umisz pocieszać ludzi :rofl:

Oto właśnie chodzi w życiu, trzeba być przyjaźnie nastawionym do innych! Niestety tutaj też nie wszyscy o tym widzą i robią zupełnie na odwrót, a dla takich nie ma litości, mam nadzieję że gdy zostaniesz już helperem to zrobisz z tym porządek

Czasami tak się “powie” ale dobrze że mnienie upomniałeś mam nadzieje że już więcej razy już się tak nie stanie.

Spokojnie, bo pod żadnym pozorem nie miałem na myśli tutaj Ciebie. Jest to inna osoba, i jako wskazówkę mogę dorzucić ze ta osoba ma w nicku numer 11

smutno mi ;-;

A nie powinno, nie masz żadnych powodów do tego, przyjacielu

Witaj w ekipie! Zaakceptowaliśmy Twoje podanie i zostanie z Tobą przeprowadzona rekrutacja na stanowisko ChatModa w ramach okresu próbnego.