Mtgmilosz helper

Witam nazywam się Miłosz, jestem przyjaznym 12 latkiem (nie gryzę).
Poniżej jest ukazane moje podanie na stanowisko helpera.

• dotychczasowe doświadczenie: Byłem już raz w administracji na waszym serwerze na poprzedniej edycji. Znam większość komend które używają helperzy/moderatorzy.
  • jak długo już grasz na serwerze: Gram na tym serwerze od początku pierwszej edycji survivala
  • możliwość rozmowy na głosowym: Oczywiście że tak.
  • wiek: 12 lat, wydaje się mało ale jak pytałem się niektórych osób z serwera to pisali że mam około 16-18 lat (sam byłem zaskoczony że tak myśleli)
  • czy byłeś karany na serwerze: na tej edycji zostałem zmutowany 1 raz na 5 minutek dlatego ponieważ, się zdenerwowałem z powodu zginięcia z przedmiotami które miałem ze sobą.
  • ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: nauka zdalna: 3-7h często od 7 rano do 15 (z przerwami) i zazwyczaj od 17-18. Nauka w szkołach: 1-3h najwięcej na nauce w szkole będę aktywny po godzinie 14 ale zdarzą się też dni kiedy będę jeszcze wcześniej aktywny (12 godzina). W weekendy od 17-19 godz.
  • czemu chcesz być w administracji (w kilku zdaniach) W administracji chciałbym być aby pomóc w przypilnowaniu chatu i też pomóc osobom które napotkały się z problem. Rozwiązywać problemy pomiędzy graczami.
  • W jaki sposób angażujesz się w życie forum, społeczność Voxeli? Czasami napiszę jakiś wpis na forum, dużo udzielam się na discordzie nawet czasami jak przeglądam kanał to wydaje mi się że tylko ja na nim pisze :rofl: .

Byłem już w administracji i zostałem wyrzucony z niej. Chciałbym się poprawić! I nie robić już tak dużo błędów jak wcześniej.

Mam nadzieję że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Przepraszam za powtórzenia w zdaniach.

Za co zostałeś wyrzucony z administracji?

Z administracji zostałem wywalony za: Wielokrotne kłótnie z graczami, zachowanie wskazujące na faworyzacje użytkowników, nie przestrzeganie taryfikatora kar. Nie zgodziłbym się z faworyzacją innych graczy. Dnia 08.07.2020 pożegnałem się z administracją.

Dodatkowy ban za grief i recydywe ze strony jestemjulka (ban 1d) z daty 05.11