Mtgmilosz budowniczy

1. dotychczasowe doświadczenie: potrafię budować mniejsze projekty tak jak np. rynek, strefa_mroku. Takich większych projektów jak teraz na serwerze takie drzewo na spawnie to nie za bardzo. Oczywiście mógłbym je poozdabiać.
  2. jak długo już grasz na serwerze: 2 miesiące
  3. możliwość rozmowy na głosowym: tak
  4. wiek: 13
  5. czy byłeś karany na serwerze: tak
  6. ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: 2-5 godz. Raczej w godzinach popołudniowych.
  7. czemu chcesz być w administracji: Chcę aby spawn, rynek itd. były ładnie i ładnie wyglądały aby podobało się to graczom na serwerze. Żeby ten serwer kojarzył się z ładnymi budowlami.
    Oczywiście mogę się trochę pod uczyć i też będę mógł budować takie “większe” projekty.
    Moje prace:
1polubienie

Miłosz, znany nam już wcześniej gracz potrafi wznosić imponujące budowle. Jego styl architektoniczny jest “unikalny” i myślę że ciężko będzie znaleźć kogoś podobnego kto równie dobrze potrafi tak budować. Oczywiście na początek może zacząć od mniejszych projektów ale czemu by też nie wrzucić go na głęboką wodę? Może i jest to ryzyko, ale warto je podjąć, bo z każdym kolejnym wyzwaniem budowlanym milosz będzie coraz lepszy i szybszy. Tu chciałbym zasugerować by dać mu szansę, jest on już długo na tym serverze, zna ludzi i wie co im się podoba a co nie i z pewnością dopasuje swoje budownictwo właśnie do graczy - tak by było nam wszystkim jak najlepiej.

Miłosz nie tylko połączy wygląd wraz z użytkowością, ale doda serwerowi odrobinę elegancji oraz smaku której niestety tutaj brakuje.
Mówiąc prosto z serca szczerze i otwarcie - jeśli chodzi o milosza ja byłbym na podwójne TAK
Dziękuję serdecznie i pozdrawiam

Dziękuje za nadesłanie podania. Najlepiej jakbyś przesłał jakieś swoje prace.

@tirex moje prace są już w podaniu (wiem nie są ładne)

Twoje prace nie wyróżniają się niczym szczególnym. Trochę jeszcze musisz się podszkolić.