Mój pomysł na nową edycje

Hej, teraz pewnie za niedługo będzie nowa edycja, ponieważ graczom już nic nie brakuje. Mają diamenty, trójzęby i dużo skarbów z miasta endu. Moim zdaniem nadszedł ten czas, aby zacząć nową edycję serwera survival.
Moglibyście dodać:

1. Teren np. 1000 na 1000 kratek gdzie wszyscy gracze będą można wybudować swój dom, a na pozostałym terenie będzie strefa, która będzie zabierać punkty życia. Aby w niej przeżyć trzeba wypić miksturkę. Fajnie byłoby jakbyście dodali nowy sposób na jej zrobienie.

2. Dodać już działającą walutę serwerową.

3. Można dodać większe sklepy. Trudno jest wszystko zmieścić w jednym. Takie większe sklepy np. 15 na 10 byłyby o wiele lepsze w zagospodarowaniu wszystkich przedmiotów, które chce się sprzedawać i w dodatku można bardziej ozdobić sklep.

4. Powiększyć regulamin, żeby wszystko było wiadome i nie było później pytań za co ktoś został ukarany. Złagodzić kary i nie dawać banów/mutów tylko ostrzegające kick’i.

5. Dodać zestaw dla początkujących np. kamienne narzędzia.

6. Logblock, który będzie dostępny dla wszystkich graczy.

7. Dodać płatnego Vipa.

8. Dodać komendę /rtp

Może niekoniecznie cały pomysł nr 1, ale coś na kształt skażonej strefy wydaje mi się warte uwagi.
Coś w tym stylu można by nałożyć nawet na cały wymiar np. end, by balansować rozgrywkę i tym raz utrudnić błyskawiczne rozgrabienie miast endu. Niekoniecznie w formie utraty zdrowia, może być to inny efekt.

1. Jak @Ersan napisał. Coś takiego można dodać w niektórych miejscach żeby utrudnić wydobycie danego surowca w celu zbalansowania rozgrywki.
  2. Kicki są moim zdaniem gorsze, niż mute. Można zamiast tego dodać też system warnów i jak ktoś zbierze ich wystarczająco dużo to jest automatycznie nakładana kara. Dodatkowo spróbować dodać coś takiego jak vote warn żeby to społeczność mogła decydować.
  3. Nie wiem czy to jest potrzebne.
  4. Nie wiem jak to jest możliwe techniczne do zrobienia z wykorzystaniem aktualnych wtyczek, ale myślę, że warto dodać logblock na działkach graczy do sprawdzenia tylko przez właściciela działki i osób z odpowiednimi uprawnieniami.
  5. Od przyszłej edycji powinien być od początku.
  6. Nie, na spawnie jest przycisk do losowej teleportacji i to wystarczy.

Większe działki