MMOcraft

Witam, mam pomysł na serwer MC, który próbuję zrealizować już długo. Plan jest taki, że będzie to serwer PvM, PvP, i trochę RP. Klasy postaci, skille, utrata postępu po śmierci, dungeony, ulepszone potwory, bossy, te sprawy.

Szukam kogoś do współpracy, ponieważ próbowałem samemu postawić taki serwer ale zajmuje to za dużo czasu. Tym razem postanowiłem znaleźć chętnych do pomocy, ja zajmę się narzędziami potrzebnymi do ich pracy i zapłatą. Serwer dla budowniczych, gdzie można się dostać bez kontaktu ze mną i po prostu spróbować jest już ogarnięty, wystarczy żebym zebrał kilku chętnych żeby to wystartować.Nie jest to płaski świat, tylko proste “narzędzie” pomagające w budowie i chroniące to co już jest stworzone.

Zapraszam wszystkich chętnych pomocników a w szczególności programistów i budowniczych do ciągłej współpracy lub zleceń.

Mój discord Garlik#4262

1lajk

Co prawda obawiam się, że niezbyt jestem w stanie Wam pomóc w kwestiach technicznych czy też budowaniu, to jednak jeśli potrzebowalibyście jakiejś reklamy dajcie znać - postaram się pomóc. (Nie jestem grafikiem, ale coś tam potrafię sklecić :wink: )