Marcowa aktualizacja w grze Hytale!

Doczekaliśmy się kolejnej dużej aktualizacji postępów ze strony zespołu Hytale!

W zespole Hytale pojawiło się kilka nowych programistów, więc niedługo możemy spodziewać się częstszych aktualizacji.

Nowi członkowie w zespole Hytale

Pierwszym z wymienionych osób jest Timothée ‘Ted’ Lestradet, który od teraz pełni funkcję artysty koncepcyjnego oraz modelarza 3D.
Ted w trakcie aplikowania został poproszony o stworzenie testu artystycznego i jego prace można zobaczyć poniżej.Uwaga: elementy powyżej zostały wyprodukowane w ramach aplikacji co nie oznacza, że zostaną one wprowadzone do gry.

Jednak Tedowi udało już się stworzyć nowe elementy do gry i przykładem jest broń dla Trorka:

Kolejną osobą w ekipie Hytale jest Erikas ‘Greater’ Šuopys, który wcześniej pracował na serwerze Hypixel jako budowniczy. W nowym zespole będzie on się zajmował tworzeniem gotowych struktur oraz tworzeniem ciekawych miejsc. Greater nie stworzył jeszcze żadnych prac w zespole Hytale. Jednak udostępniono jego prywatną pracę, którą stworzył żeby wczuć się w klimat całej gry.


Uwaga: jest to element testowy, który najpewniej nie pojawi się w grze

Spalone ruiny

Zespół, który zajmuje się tworzeniem świata Hytale ciężko pracował nad stworzeniem nowego biomu oraz regułą do generowania świata. Będą one częścią trybu przygodowego w grze, o którym nie było jeszcze zbyt dużo wspominane.


Ten stary budynek został zbudowany przez artystę CptCharlesa, a następnie „zrujnowany” przez Roddana.

Niektóre ruiny kryją w sobie ukryte niebezpieczeństwa, podczas gdy inne zawierają zagubioną wiedzę.

Dodatki w sztucznej inteligencji

W ciągu ostatnich kilku miesięcy modułowy system sztucznej inteligencji został rozbudowany o nową funkcjonalność. Jest ona odpowiedzialna za określanie wartości danych zachowań na podstawie dowolnej liczbie okoliczności. Wartości te są wykorzystywane, aby pomóc NPC podejmować decyzje. Dzięki temu ich zachowania są bardziej dynamiczne, a tym samym bardziej zaskakujące dla gracza.
Zespół Hytale planuje szeroko wykorzystać ten system, ponieważ pozwoli NPC na dokonywanie mądrzejszych wyborów podczas precyzowania ataków.


Mam nadzieję, że się podobało, a jak nadal masz niedosyt to tutaj zobaczysz niektóre dzieła sztuki, które zostały stworzone przez fanów gry!

1lajk