Konkurs na najlepsze budowle aktualnej edycji survival

Konkurs na najlepsze budowle edycji

Cześć, z racji tego że na poprzedniej edycji kilka osób było zainteresowanych konkursem postanowiłem na tej zrobić jego nowe wydanie!

Przygotowałem dla Was konkurs na najlepsze budowle z aktualnej edycji. Wszystkie wybrane budowle zostaną przeniesione na nową edycje!
Oprócz tego wyróżnimy kilka osób, które dostaną na start rangę vip (co będzie posiadać vip postaram się zapowiedzieć przed beta testami).

Temat służy do zgłaszania swoich prac i każdy post powinien zawierać zdjęcia oraz nick gracza, na którego działce znajduje się budowla.
W razie problemów lub w celu ustalenia miejsca przeniesienia budowli będę kontaktował się przez wiadomości prywatne na forum.

Zasady konkursu:

1. Nie jest to temat do komentowania budowli, jedynie jak komuś się podoba budowla to niech da :heart:
  2. Budowle będą oceniane na podstawie nadesłanych zdjęć.
  3. Budowle będą oceniane pod względem estetycznym
  4. Wszystkie bloki, które uznamy za cenne (skrzynie, shulkery, enderchesty, bloki rud i inne cenne bloki) będą usuwane podczas przenoszenia.
  5. Budowle będzie oceniać administracja.
  6. Jesteśmy w stanie przenieść więcej budowli w ramach jednego zgłoszenia jeśli jest to jakieś miasto i świetnie się będzie prezentować.
  7. Budowle będą przenoszone po wystartowaniu nowej edycji kiedy właściciel wybierze nowe miejsce budowli i założy tam działkę lub miasto.

Z niecierpliwością czekamy na wasze budowle!

3 polubienia

Regulamin nie zabrania wzięcia udziału budowlą ze wcześniejszych edycji także tu jestem

Zgodnie z punktem 6 zasad konkursu zgłaszam miasto Takigakure

4 polubienia

Ja, mxyzptlv, zgłaszam miasto Tamaryuji - Świątynia Jadeitowego Słońca.
Oto grafika przewodnia:

Większość z was zapewne już nie raz odwiedziła przedstawione progi świątynne, jednakże chciałbym przedstawić jeszcze kilka innych ujęć.

Na nowej edycji chciałbym kontynuować ten projekt, przeistoczyć go w prawdziwe pojęcie świątyni, pałacu oraz udoskonalić klimat japońskiej architektury z gatunków fantasy.

7 polubień

1 polubienie

Zgłaszam nasze miasto stylizowane na okres średniowiecza - YordleLand!

6 polubień

Nadeszła nowa edycja, więc należy nagrodzić Wasze budowle.

@Tsurunari pomimo tego, że przeniosłem Twoją wieżę na poprzedniej edycji to teraz mam nieco wyższe wymagania. W tym momencie podoba mi się najbardziej mur z 4 zdjęcia, a reszta nie robi wrażenia. Jednak za starania dostaniesz VIPa na 2 miesięce

@mxyzptlv budowla się dobrze prezentuje i zrobiła na mnie wrażenie. Przeniosę budowlę oraz dostaniesz VIPa na miesiąc.

@kogucik styl budowli jest zbyt mało wyróżniający się, proporcje budowli wyglądają dość dziwnie, ale za chęci dostaniesz VIPa na 3 dni.

@Klaunusia widziałem jak z dnia na dzień miasto się ulepszało, styl mi się podoba, a mury zrobiły dodatkowo robotę. Przeniosę budowlę oraz dostaniesz VIPa na miesiąc.

Dziękuje wszystkim za zaangażowanie i udział w konkursie :heart:

1 polubienie