Kim jest Bembenowski Bembenek Bemben Bembniącego Bembniarza?

Witam serdecznie
Pewnie zadajecie sobie to samo pytanie co jest w temacie, założę się ze tak jest - więc

Jestem zwykłym Bembenkiem, 22 lata w listopadzie
Jestem po szkole technika Mechatronika, mam wszystkie papiery i tak dalej - udało mi się również napisać maturę ale nie było ttam jakiś rewelacyjnych wyników (z wyjątkiem angielskiego który miałem bardzo dobrze) ale tak czy siak maturka zdana

Jednak nic mi z niej bo nie podjąłem się ryzykownej drogi na studiach lecz poszedłem do pracy

Pracuje sobie jako elektromonter przemysłowy - wszystko co związane z elektryką przy różnych maszynach (głównie są ta linie które rozlewają i pakują napoje ale nie tylko) na wyjazdach od kilku dniowych do naert kilkumiesięcznych

Oprócz tego lubię survival oraz militarię, robię też własne nalewki i z każdej jednej odkładam sobie po pamiątkowej butelce bo chce zrobić sobie taką fajną skrzynie Bembenka (już mam plan co i jak) i za kilka może za kilkanaście lat ta skrzynia będzie miała dla mnie dużą wartość sentymentalną

Jak na teraz to wszystko, pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy weszli tu z własnej woli

5polubień

Witaj Bembenku, twa historia jest rewelacyjna pełna zrywów akcji i pełna emocji! Zostałam wzruszona :’) Mam nadzieję że kiedyś uda nam się wspólnie napić twych cudownych dzieł sztuki, oczywiście nie dotknę twej skrzyni skarbów :wink:

Oczywiście!

Ten magiczny kufer to będzie największa świętość, ogólnie myślę tam zrobić zamknięcie na 3 kłódki! Nie żeby to miało czemu służyć ale znacznie lepiej to wygląda! Mało kto będzie mógł zobaczyć wnętrze tego kufra, czekam teraz na okazję żeby kupić spawarkę i wtedy będę mógł przystąpić do pracy

Uszanowanko dla technika mechatronika.
Fajny pomysł ze zrobieniem tej pamiątki nalewek, ale pewnie kiedyś kogoś pokusi i zniknie.

Miałeś okazję sam próbować sztuki przetrwania? Jak tak to na jak długo?

Nie, jeszcze nie, od niedawna zaczęło mnie to interesować, więc zacząłem wydawać kasę na sprzęt jak narazie, trochę czytam o tym i w sumie zbieram sobie jakąś ekipe żeby gdzieś wyskoczyć

1polubienie

Rewelacynja hiatoria. Milo cię poznać