Kilka propozycji

Siema, mój nick Icek, zauważyłem że serwer ma duzy potencjał lecz brakuje kilka rzeczy…
A więc,

Uno, kopanie, kopanie, kopanie… Duzo cobla, brakuje komendy /cx która wytwarza od 1 do 3 bloków, zalezy od szczęścia i po ich otworzeniu wypadają losowe itemki które się moga przydać.

Duo, rynek przez komende /ah, bardzo przydatna rzecz, cały rynek w jednym miejscu, oczywiscie /warg targ staly mozna zostawic ale /ah dziala na fajnej zasadzie, wystawia sie dany przedmiot, powiedzmy za 5 sztabek złota i znajduje sie on na liscie przez 24h, po tym czasie wraca do ekwipunku. Walutą wiadomo bedą monety. Dobra rzecz bo wszystko jest w jednym miejscu i nie trzeba biegac po /warp targ i szukac a 90% itemow tam nie ma bo zostały juz wykupione.

Trio, npc na spawnie które skupuje wiecej itemow, w tym wegiel, redstone etc, w tym momencie oplacalne jest sprzedawanie zlota, zelaza i lapizu, z reszta surowcow jest lipa, nie wiadomo czy to kopac czy nie.

quattro, “Voxelowa zbroja”, najlepsza zbroja na serwerze z najlepszymi enchantami w minecraft, npc który posiada powiedzmy 50 questow, co 10 jest wypłacana jedna czesc zbroi, chodzi o to ze jest jakas mala podpowiedz, np “wiesz kiedy jest dzien” i domyslasz sie ze musisz mu dostarczyc zegar i quest gotowy, fajna rzecz na zabicie czasu i bycie najlepszym na serwerze bo to ukonczyles, zacheci innych graczy by tez zdobyc tą zbroje.

I nie wiem jak jest pięć xD A wiec dodatkowy /sklep za monety w ktorym mozesz kupic elytre/fajerwerki/jakies surowce moze jakis kilof 6/3/3, z czasem przestaja miec wartosc te monety, a mozna robic jakis prog zeby zbierac tą kase i kupic cos co ulatwi dalsza rozgrywke.

Mysle ze wpadne na jeszcze kilka pomyslow, narazie wedlug mnie tego najbardziej tu brakuje ;D

1 polubienie

kilof 6/3/3 wg mnie jest broken

elytra wmiare spk ale shulkery to bym przygarnął

Kilof z ef6 jest op, duzo jest fajnych projetkow w ktorych trzeba duzo kopac i on sie moze przydac. Racja, zapomnialem o shulkerach, bardzo ich brakuje ;d

wystarczy beacon

1 polubienie

Według mnie to jedyna propozycja najbardziej potrzebna to jest komenda /ah na rynek. Reszta propozycji odpada głównie z powodu że klasyczny survival z działkami będzie już nieklasyczny.

Questy na serwerze i tak już sa, a to moze polepszyc tylko i wylacznie rozgrywke, sama akcja survivalu zostanie