Jak wyobrażasz sobie użytkownika nad Tobą w realnym życiu?

Kolejna z gier forumowych, tytuł raczej wyjaśnia o co w niej chodzi. Możecie zgadywać poglądy polityczne/typy osobowości/wiek/pracę/hobby, cokolwiek odpowiedniego.

I raczej oczywista rzecz: Jeśli ktoś zna jakieś informacje o kimś (bo się, przykładowo, znają), to niech ich tutaj nie publikuje - to jest wątek od wyobrażania sobie, nie podawania cudzych informacji osobistych.

Przykład:
Osoba A: <pisze coś>
Osoba B: Wyobrażam sobie osobę A jako 28-letniego blondyna, który jest po filologii polskiej i lubi oglądać zdjęcia kotów.
Osoba C: Wyobrażam sobie osobę B…

<Nikogo nade mną nie ma>

Doświadczony projektant samolotów w wolnych chwilach szyjący muppety i bawiący się nimi, kiedy nikt nie patrzy.

1lajk

“Młody dorosły”, informatyk. Trzyma w domu co najmniej jednego kota.

P.S. A na jakiej podstawie mamy sobie wyobrażać? Jako z forum? Czy jeżeli np. grałem z kimś na jednym serwerze to też wliczać “wrażenia”?

Co do pytania: Tak, nie tylko “wrażenia” z forum się liczą. Bylebyś nie podawał jakichś informacji osobistych (to chyba oczywiste).

Jak wyobrażam sobie użytkownika nade mną? Jest to człowiek który pasjonuje się medycyną, polityką oraz ma pewne zainteresowania historyczne. Woli psy od kotów, ale jego ulubionym zwierzątkiem jest pewien gatunek małego ptaka z rodziny łuszczakowatych. Hobbystycznie kolekcjonuje również niebieskie pudełka od pizzy, walczy z senatem oraz zrzuca antyszczepionkowców z płaskiej ziemi.