Ja PartyzantM oskarżam administratora CzechuPL o teleportację mnie na złość do innych graczy żeby tam ci mnie zabili

Nick z gry składającego skargę: PartyzantM, Osoba oskarżona CzechuPL, Punkty regulaminu które złamał oskarżony: brak, ale czuję się trochę nieuczciwie że mnie teleportował admin do innych osób żeby tamci mnie zabili(rozumiem jakbym sam się do nich teleportował albo oni do mnie to bym nie miał teraz pretensji) Witam w dniu wczorajszym( przybliżona 21:30) administrtor CzechuPL teleportował mnie do gracza niemaszzycia i ten mnie zabił, ponieważ miał naszykowane kryształy endu, no i zginąłem straciłem netherytowego seta 4/3/3/z mendingiem buty łagodny upadek 4 i hełm oddychanie 3 stak refów, 14 totemów, 2 staki pereł 13 obsydianu i 14 end crystali miecz szerokie otstrze 3,zaklęty ogień 2, ostrość 5, poskramiacz potworów kradzież życia 1, grabież 3 niezniszczalność 3 oraz mending czuję się nieuczciwie potraktowany bo ja go w ogóle nie chciałem ( w ogóle się nie teleportowałem ani ja do niego ani on do mnie tylko admin mnie teleportował proszę o odzyskanie przedmiotów i usunięcie CzechaPL z administracji wysyłam zdjęcie na którym niemaszzycia dzk CzechowiPL za to że mnie do niego teleportował

1 polubienie