Innocent_0 zgłoszenie na helpera

• dotychczasowe doświadczenie: 3 razy helper,jeden raz technik, oraz moderator
  • jak długo już grasz na serwerze : Od kilku godzin ale zostaje na wiele dni :slight_smile:
  • możliwość rozmowy na głosowym: Tak
  • czy byłeś karany na serwerze: Nie
  • ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia:Dniem i wieczorem, po kilka godzin dziennie (około 10 godzin)
  • czemu chcesz być w administracji (w kilku zdaniach)
    Według mnie nadaje się by być w administracji, z kilkoma Graczami się już zaprzyjaźniłem i rozwiązałem dwa “konflikty” pomiędzy Graczami, z serwerem jestem obeznany.Pomagałbym przy serwerze oraz najszczególniej Graczom i ich problemach.
  • Sprawdzanie:
    Proszę Gracza o wejście na Discord’a/Teamspeak’a oraz pobranie anydesk’a jeżeli takowy gracz nie posiada, później proszę o udzielenie dostępu do klawiatury oraz myszki, jeśli się nie zgodzi to mówię co ma robić.kolejno proszę o wejście w ustawienia, opcje ustawienia snooper’a i każe jechać na dół. Jeżeli tam nic nie ma to wpisuje %appdata% klikam w folder minecraft. Wchodzę version i sprawdzam czy jakiś plik nie został zmieniony-zmodyfikowany albo nazwa jeśli nie to sprawdzam kolejno wszystkie pliki w folderze minecraft. Na samym
    Końcu sprawdzam kosz żeby zobaczyć czy Gracz nie przeniósł folderów tam.

• Stanowisko o które się ubiegam: helper
    Nick: Innocent_0

1polubienie

Podanie bardzo dobrze napisane. Według mnie gracz nadaje się na helpera.

1polubienie

Dostales karę (bana) za grief i kradzież. Skoro ubiegasz się o stanowisko, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca tym bardziej, że zrobiłeś to w krótkim czasie po napisaniu podania. Moim zdaniem pograj jeszcze trochę, ja jestem na nie na chwilę obecną.

1polubienie

Jeśli można wiedzieć to jakieś dowody czy coś?

Ukradłeś Oliwierowi krowy. Zalałeś wodą cały magazyn. Wysyłam dowody z CoreProtecta
Na tym ss widać że ty rozwaliłeś płotek, i ty wylałeś wode

Na tym ss pokazana jest woda którą wylałeś w magazynie

1polubienie

No tak ale to nie był wasz cuboid bo mogłem tam budować

Ale to nie powód do grifowania, i była tam działka

No tak, za to przepraszam Ich, za to że zniszczyłem kilka bloków i wylałem wodę ale nie na cały magazyn tylko z przodu a inne pomieszczenia były nie zalane, a teraz krówki których nie ukradłem tylko wypuściłem je na wolność. jeśli mi Ban minie to im 3/4 itemów zwrócę dlaczego 3/4? Otóż jak grałem na serwerze nagle mnie wywaliło i po wejściu na serwer wyleciałem po za mapę.

Podanie rozpatrzone negatywnie.