Hej! \o

Cześć, jestem Grzesiek11. Kurczę, piszę post powitalny już chyba po raz trzeci - stare CS, nowe CS, teraz Voxele…
Nie, nie mam 11 lat, ani tym bardziej nie urodziłem się w 2011 roku. Mam 15 lat, 11 to pierwsze co przyszło mi do głowy przy tworzeniu tego nicku dawno, daaawno temu. Jest to pierwsza dwucyfrowa liczba pierwsza i wygląda całkiem ładnie w nicku.
Interesuję się szeroko rozumianą informatyką, zwłaszcza programowaniem i GNU/Linuxem (i use debian, btw). Moim pierwszym językiem programowania był C++ (chyba że skrypt w cmdku się liczy) i nadal go używam… Może z przyzwyczajenia do składni? Rust jest obiektywnie lepszy. Czasem piszę też w Pythonie, natomiast nie kręci mnie frontend.
Często również gram, głównie w różniaste indyki - Terrarię, Celeste, Geometry Dash… Jednak to Minecraft jest moją ulubioną grą - gram w “klocki” chyba od 2012. Na początku używałem wersji beta, którą znalazłem na komputerze u dziadków i przygarnąłem na pendrive, potem dostałem od kolegi “nowoczesne” 1.4.5. Jestem zwolennikiem nowej walki i wersji Java Edition.
Co tu jeszcze napisać… A, na forum jestem z powodu artykułów Referatha, nie wiem czy jest on tu adminem czy tylko redaktorem, ale mimo wszystko za jego referaty dziękuję i mam nadzieję że zarówno on, jak i forum zbyt szybko (a najlepiej wcale) się nie wypali :wink:
PS Nie ma działu “Powitania”? :thinking:
PPS Przez długi czas nie wiedziałem że to forum istnieje, zróbcie jakąś reklamę!

4lajki

Nareszcie i moja ulubiona kartka papieru do nas dołączyła :grinning:
Witaj Grześku

@edit
Dział już powstał :ok_hand:

Witaj na Voxelach, Grzesiek! Mamy nadzieję, że odnajdziesz się na tym forum. Zapraszam Cię do udzielania się w różnych znajdujących się tu tematach - mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie :smiley:

Siema Ersan, gdzie kotki?

Cześć!
PS Chciałem odpowiedzieć na raz do obu osób, ale ten silnik chyba nie działa w ten sposób…

Możesz je naraz zacytować, chociaż to pewnie trochę niepraktyczne :stuck_out_tongue:

Będą kotki.
Dużo kotków.

2lajki

1lajk

Witamy na forum, Użytkowniku! Czuj się jak u siebie na roocie czy coś!