Groźby

Nick w grze: Dexapnow
Data zdarzenia: 02.06.2020
Dowody (opis sytuacji, zdjęcia):
image
Mówił że przekona admina aby mnie zbanował i mnie zbanował i teraz jest mi smutno ;-;

prosze mnie nie oczerniać

bana dostałeś słusznie a to na pisałem przez to że straciłem elytre i dwa misie polarne itd a moje straty wyniosły aż 8500$ serwerowych dziękuję . Do Widzenia

a smutno mi było kiedy misie biedne płoneły i nie wiedziały co się dzieje a były w tej sprawie nie winne

//Scalono 3 posty pod rząd tego samego autora -Pooshek

A mam prawo napisać do admina

//Ponowne scalenie, następny doublepost będzie karany -Pooshek

jak to nie jest oczerniane
zrobiłem to z 2 dni temu, zeszło ci dzień przekonywać admina co mnie nie było podobno, gdyby mnie zbanował dzień wcześniej to by nic nie było, a przez ciebie straciłem 16k$ dziennego zarobku w zakładzie somki

na załączonym obrazku jest widoczna prowokacja z twojej strony :-----D

//Scalam 2 posty pod rząd ~Ersan

Jeśli ktoś by mnie spytał to napisanie do kogoś “masz przesrane” nie jest wystarczającym powodem do ukarania autora tej wiadomości.

Czy napisanie do kogoś, że ma się zamiar skierować sprawę do sądu (admina) jest wystarczającym powodem do ukarania autora tej deklaracji. Wątpię. Zwłaszcza gdy jak się okazało zostało to słusznie zgłoszone.

Czy nazwanie swojego zwierzątka czyimś nickiem jest prowokacją? Wydaje mi się to mocno naciągane. Jakby nie wiem takie zwierze było podwieszane czy coś to bym rozumiał jakby ktoś czuł się zastraszany.

Moim zdaniem to jedynie wulgarne słownictwo, po za tym zbyt mało ss’ów by udowodnić stwierdzenie, iż niejaki CZPB, “groził” banem.

Co do “prowokacji”, jak już wypowiedział się Ersan nazwanie zwierzęcia czyimś imieniem nie stanowi “prowokacji” do kłótni i/lub dalszych konfliktów.

Co najwyżej CZPB może dostać za to warna, i tyle.

Tyle że ja dostałem bana za zabicie misia co chyba jest mniejszym złem.

image

straciłem elytre i dwa misie polarne itd a moje straty wyniosły aż 8500$ serwerowych

Ja to widzę tak, że griefujesz CZPB, na co ten powiadamia Cię, że zgłosi to administracji i będziesz miał kłopoty, co okazało się prawdą.

Nie potrafię zrozumieć, w jaki sposób to, co zrobił CZPB jest większym złem niż to co Ty zrobiłeś.
Może coś przeoczyłem.