Grief na działce

Nick z gry składającego skargę : kimschii9029
Nick z gry oskarżonego/oskarżonych : Soma000
Dokładny czas zdarzenia : 15.08.21 dzisiaj w nocy
Punkty regulaminu serwera, które złamał oskarżony : 1.4. Griefowania mapy serwera
Dokładny opis zdarzenia : Gracz Soma000 zaczął robić raida na wioskę w której mamy działke wraz z wieśniakami, więc szybko odbudowaliśmy wieśniaki i raid nic nie zrobił, po czym zrobił kolejnego i znow nic sie nie stało. Po tym jak sie wylogowaliśmy zapewne w okolicach 3 w nocy zrobil raida i prawdopowobnie evokerami pozabijał wszystkich wieśniaków (wszystko jest przypuszczeniem, ponieważ nie było nas na serwerze, ale jest pewne, że to Soma).
Dowody :
(Opcjonalne) Dokładne koordynaty zdarzenia : 3588 73 4099
(Opcjonalne) Ewentualni świadkowie : CzechuPL, K0szm4r, KubatroxPL, Stalk32er

1 polubienie

Tepacie mnie do siebie w jakiś bunkier gdzie we dwóch mnie bijecie, myśląc że mnie zabijecie i do tego koło cuba, gdy uciekliście to wszedłem na cuba i zrobił się rajd bo miałem omena, no chyba logiczne. Drugi rajd zrobił się po zabiciu pillagera z bannerem który oddalił się od pierwszego rajdu, ten był z dodatkową falą. Tak postawiliście parę bloczków i wyszliście, nie zdając sobie sprawy że illagery potrafią otwierać drzwi na normalu. Rajd sam zrobił tą robotę, nie mieszajcie mnie w to, nie moja wina że tepneliście mnie do siebie z omenem.

image
XD

To prawda, tepnelismy Ciebie, a w sumie to Kubatrox, ja nie mialem złych itencji, tylko miałem pilonwać bo Kuba chciał ci dac itemy ale siedzielismy na dc i powiedzial ze zacząłęś go bić, wiec ja tez zacząłęm.
Po drugie, rajd nie zaczal sie od razu wiec poszedles po bad omena, nie miales go jak cie tepnelismy, bo dopiero po 10 minutach sie zaczął. Po 3 nie bylo zadnych drzwi prowadzacych do bunkra gdzie byli wieśniacy. Po 4, gdyby nie ty, to by nie bylo rajdu wiec to tak nie działa że to rajd sam wszystko zrobił.

Przepraszam bardzo, to wy mnie pierwsi zaczeliście bić ja jak was zobaczyłem to na pewno pierwszy nie biłem bo najpierw piję to co mam, nie zaczął się rajd od razu bo byłem zbyt daleko od npc tam gdzie mnie biliście było zbyt daleko, no tak żeby dać mi jakieś itemy to musieliście aż bunkier zrobić żeby przypadkiem nic mnie nie zabiło? poza cubem gdzie było pvp Błagam…
No po 3 a co było od strony środka?
Po 4 gdyby nie wasza chęć zabicia mnie to nic by się nie stało, przyjmowaliście tpa na własną odpowiedzialność, to moja wina że przyjeliście /tpa? miejcie pretensję do samych siebie

itemy za trade miały być, po 2 jak niby illagery miały wejść skoro nigdzie nie było drzwi, a wioska była zabudowana płotkami, które postanowiłeś zniszczyć, po 3 rajd zaczął sie po twoim tepnięciu się do nas, a z tego co wiem od tak rajdy się nie zaczynają

Zabite wieśniaki zostały zwrócone, a ponadto wyłączono możliwość najeżdżania miast lub działek, do których terenu się nie należy.