Flashing Lights

Znajdująca się w steamowym wczesnym dostępie gra, będąca “symulatorem” służb ratunkowych. (Policja, Straż, Ratownictwo medyczne). Napisałem “symulatorem” w cudzysłowie, ponieważ gra do realistycznego symulatora ma bardzo daleko. Zacznę od jej wad, bo tak będzie mi najłatwiej:

• TONY bugów, acz to charakterystyczne dla niewielkich produkcji wczesnego dostępu.

• Mało skórek NPC, co szczególnie w przypadku wyglądających tak samo dziesiątek przechodniów jest irytujące. Tu nadmienię też o niewielkiej ilości modeli samochodów, w wyniku czego łatwo pomylić np.ścigany pojazd z innym.

• Niezniszczalność naszego pojazdu, w wyniku czego można przekoziołkować, spaść z góry, wylądować na boku, po czym magicznie powrócić na koła i jechać dalej. Zabija realizm.

• Przedpotopowe menu

• Słabe animacje postaci

• Niewielkie zróżnicowanie misji

• AI pojazdów i NPC leży

• I inne, o których na szybko pewnie zapomniałem…

Dlaczego zatem gram w tę grę ?

• Łatwe tworzenie sesji multiplayer, w wyniku czego można przykryć sporą część wad za pomocą RP, szczególnie w odpowiednim towarzystwie. Tytuł przede wszystkim pod granie “z kimś”.

• Jednak jest satysfakcja ze stania z radarem i polowania na kierowców :stuck_out_tongue_winking_eye:

• No i gra ma discord społeczności, na którym twórcy odpowiadają na pytania, można znaleźć kogoś to gry, zgłosić bugi, sugestie dotyczące rozwoju gry, dołączyć do którejś ze społeczności graczy itd.

-Ogólnie tematyka mi się podoba.

Mimo tego, że nie wszystkim spodoba się z powodu niedopracowania to ja lubię w nią pogrywać.