FBGrubaPinta/ chat mod

• nick oraz nazwa ranga
    Cześć, mam nick w grze FBGrubaPinta i chciałbym postarać się o rangę chat mod na trybie survival
  • dotychczasowe doświadczenie
    Nie mam za dużego doświadczenia. Byłem 2 razy w administracji, raz Moderatorem i raz Helperem. Skończyło się tak że server albo upadł albo zrezygnowałem z bycia administratorem bo miałem w tamtym czasie mało czasu. Rozumiem z doświadczenia co i jak powinno się odbywać i jak się zachowywać.
  • Jak długo gram na serverze?
    Gram na tym serverze od poprzedniej edycji wraz z kolegą.
  • Czy mam możliwość rozmowy na czacie głosowym?
    Tak, jak najbardziej. Zawsze jestem aktywny na czacie głosowym gdy będzie potrzeba.
  • Jaki mam wiek?
    Mam 16 lat i chodzę do drugiej klasy szkoły średniej
  • Czy byłem karany na serverze?
    Niestety tak, byłem. Staram się przez dłuższy czas nie sprawiać problemów i chyba mi to wychodzi patrząc na to że nie dostaje żadnych mutów ani upomnień. Nadane kary na moje konto pomogły mi zrozumieć że powinienem przestać sprawiać problemy na serverze. Od tamtego czasu naprawdę myślę że się zmieniłem.
  • Ile czasu dziennie mógłbym spędzać i o jakiej porze dnia ?
    Jestem jednym z najbardziej aktywnych osób na serverze i jestem aktywny regularnie 5 godzin dziennie jako gracz. Jako chat mod poświęcał bym więcej czasu i rozłożył bym czas na cały dzień. Myślę że od 08:00 do 01:00 bym był w stanie być aktywny.
  • Czemu chce być w administracji?
    Chce być pod takimi względami jak na przykład oferować graczą pomoc, pilnować porządku oraz w miarę dopilnować tego by tzw. Sekta i reszta zaprzestali m.in niszczyć gry innym i poprawili się.
  • W jaki sposób angażuję się w życie forum i społeczność Voxeli?
    Przede wszystkim nowym graczą na serverze próbuję objaśnić co i jak działa na tym serverze. Wypowiadam się na discordzie na tematy innych ludzi i próbuję z nimi wyjaśnić. Podaje różne pomysły administratorom na serverze jak wzbogadzić ilość graczy na serverze.
2 polubienia

Hmmm ciekawy jestem tego… życzę powodzonka

Ale mnie nie przekonałeś za te obrazy i prowokacje w moja stronę
Pozdrawiam

Fa_rell

Powiesz mi jak zmieniły cie te kary? Co z tym postanowiłeś zrobic?

Jak pisałem, nie robię tak od dłuższego czasu dlatego też jeszcze pisałem że się zmieniłem.

Zmieniły między innymi myśli że powinienem brać to bardziej na poważnie i przestać się wygłupiać. Postanowiłem się starać by temu zapobiec i chyba się udało.

A w sprawie obraz w twoją stronę przepraszam Cię

1 polubienie

Ja jestem ciekawy tego ale pewnie na nowej edycji będziesz jak w ogóle.

1 polubienie

Moim zdaniem FBGrubaPinta nie nadaje się na chatmoda ponieważ często ma konflikty z graczami.

1 polubienie

Myślę że każdy z administracji ma swoje zdanie na temat ciebie i nie biorą twoje komentarze pod uwagę.

Mnie to nie obchodzi. Wyraziłem swoją opinię jak coś nie pasuje to nie czytaj takiej wiadomości :slight_smile:

1 polubienie

I każdy ma zdanie na twój temat i napewno nie jest o ono najlepsze

1 polubienie

I nie bądź taki pewny siebie

1 polubienie

Prosiłbym abyś się ogarnął i nie robił niepotrzebnego spamu. Dziękuję i życzę dobrego dnia.

Prosze nie tworzyć tutaj niepotrzebnego spamu.

-krol_julian.

1 polubienie