Duża propozycja dotycząca całego serwera survival

Witam.
Na serwerze jeszcze wiele brakuje a ile można czekać aż się te braki uzupełni.
Propozycje:

1. Zaktualizowanie regulaminu trybu. Dokładne opisanie czego niewolno a co wolno i usunięcie punktu 13 regulaminu (taki regulamin to każdy potrafi sobie napisać byle by był - to jest moje zdanie). Wystarczy 10 punktów dokładnie opisanych.
  2. Zablokowanie możliwości tracenia cuboida po śmierci nowego gracza.
  3. Dodanie prefixu na chacie i w liście online pod Tabem dla helpera, moderatora, admina i wkrótce vipa.
  4. Powiększenie serwerowego sklepu (jest tyle itemów w całej grze że przynajmniej 10 by się znalazło).
  5. Odblokowanie lub umożliwienie spawnu potwora fantom (pojawia się on jak gracz nie prześpi 3 nocy potem jak pójdzie spać i znowu nie prześpi 3 nocy to się ten potwór pojawia).
  6. Blokada łączenia swojego cuboida z czyimś (odstęp minimum 10 kratek od swojego cuboida do cudzego).
  7. Obecny spawn jest zbyt duży! Wystarczy taki o wymiarach 50x50 kratek na koordynatach x=0 z=0 (środek mapy).
  8. Limit budowania portali do netheru. Pamiętacie sytuacje z farmą zombie pigmenów u gracza Dexapnow?
    Jak coś jeszcze mi się przypomni to dopisze.
  1. Dodali to tylko po to, aby mnie zbanować za “groźby” i to nie w irl. Dzięki temu punktowi mogą banować za co chcą i na ile chcą. Również dobrze mogą usunąć wszystkie punkty i zostawić ten 13.
  2. Tirex mówił że to doda
  3. Bo im się chce… nawet jak coś dodadzą to nie chce im się pomyśleć, czy rozwali to ekonomię serwera.
  4. Jestem za, ale nie zostanie dodany Bo JeSt Za TrUdNy W zAbIcIu!!111
  5. nom
  6. Ale na co ta komu blokada, portale nie lagują serwera, lepiej zająć się ograniczaniem farmami z redstone.

to też

1. Regulamin jest jaki jest i głównie rozrastał się przez działania pewnej grupy której głównym celem było chyba szukanie w nim luk.
  2. to będzie
  3. można dodać
  4. Serwerowy sklep nigdy nie miał być głównym źródłem zarobku ani tym bardziej handlu.
  5. możliwe ze zamiast fantomów da się zwyczajnie błony do kupienia, kwestia do dyskusji
  6. zbędne, tym bardziej że gracze często chcą mieszkać obok siebie
  7. Spawn jest akurat, rtp jest zaraz przy wyjściu, a do innych obiektów spawnu są warpy. Przy okazji łatwiej jest taki spawn rozbudowywać o kolejne obiekty, jak choćby sklep lub portal do endu.
  8. Zbędne
  1. Ten 13 punkt jest zostawiony na ewentualności, które nie są objęte regulaminem. Wiele graczy działało żeby uprzykrzyć życie innych graczy i czuli się bezkarnie. Po tej edycji będziemy w stanie bardziej rozważnie przemyśleć regulamin, bo mamy już doświadczenie z całej edycji. Jednak nie wiemy co graczom jeszcze przyjdzie do głowy, a nie chcemy być osądzani o karanie niezgodne z regulaminem.
  2. Nie jest to jeszcze dodane. Jednak mam już na to gotowy plugin, ale muszę go jeszcze przetestować.
  3. Myślę, że te kolory są dość popularne i nie ma takiej potrzeby. Jednak warto dodać informacje na spawnie o znaczeniu danego koloru. Tak czy inaczej po najechaniu myszką na nick pojawia się informacja o tym jaką ma range gracz.
  4. Wyżej pojawiła się odpowiedz.
  5. Na singleplayer fantomy pojawią się w sposób, który opisałeś. Jednak na serwerze może się to różnić. Nie wszyscy gracze ogarniają jeszcze wersje 1.15.2 i dla nich te fantomy będą wkurzające oraz zbyt trudne do zabicia.
  6. Myślałem nad tym. I warto to dodać, a jak ktoś będzie chciał mieszkać z innymi graczami to po prostu niech zrobią jeden cuboid.
  7. Spawn obszarowo nie jest zbyt wielki. Jednak ma zbyt duże budowle przez co graczom ze słabszym internetem zbyt długo się on ładuje i odczuwają laga podczas wchodzenia na niego.
  8. Zbędne.

dodajcie Prace żeby lepiej się zarabiało

A co powiesz na dzienne zadania zamiast prac?

fajny pomysł :slight_smile: