Dinozaurze wypociny

Cześć,
Jedni mogą kojarzyć mój nick @tirex z około 2014 roku. Kiedy to zaczynałem pisać pluginy do minecrafta i zrobiło się o mnie trochę głośno.

Jednak swoją przygodę z Minecraftem zacząlem około 2011 roku (z tego roku mam kupione premium). Kiedy to zacząłem grać na serwerze o nazwie Minemania.
Pod koniec 2014 roku dostałem fuchę jako programista, technik oraz zarządca (później też budowniczy) serwera Kwadratowa Masakra. Odszedłem z tego serwera jakoś po roku sprawowania tam funkcji, ponieważ nie byłem tam doceniany i szybko traciłem chęci do pracy oraz byłem wymęczony kiedy to po nocach siedziałem żeby zrestartować serwer żeby nie wywalać zbyt dużo graczy z serwera w dzień.

Aktualnie zajmuje się programowaniem. Języki programowania z jakimi mam do czynienia to:

• java (backend z wykorzystaniem Spring Boota)
  • javascript (frontend z wykorzystaniem nuxt.js)
  • html5, css3 (wiadomo)

Na tym forum zajmuje się głównie sprawami technicznymi i poprawianiem tego co zleci mi reszta administracji. Choć też czasem napiszę jakiś artykuł, zazwyczaj bardziej techniczny.

Lubię poprawiać formatowanie w postach na forum.

Lubię chodzić po górach, ostatnio spodobał mi się sport o nazwie ergometr wioślarski lub po prostu wioślarstwo, choć z tym drugim mam tyle wspólnego co wioślarstwo w nazwie tego pierwszego sportu.
Uwielbiam obserwować gwiazdy. Najchętniej bym wyjechał w góry żeby móc patrzeć się codziennie w niebo.

3lajki