Deluxey Helper

|| Mój nick na serwerze to cpive

|| Doświadczenie mam dość obszerne ale chwalenie się nim uważam za zbędne bo i tak nikt nie sprawdzi czy ktokolwiek szczerze napisał o swojej historii związanej z “adminowaniem” ale jesli jest to wymagane to raczej nie mam wyboru :’). Z typu survival miałem dwa swoje serwery gdzie w jednym pełniłem role skryptera a w drugiej pełnoprawnego właściciela, jeśli chodzi o niższe rangi typu mod i support to przewijały mi się te rangi tak naprawdę co chwile na takich serwerach jak mcgb, dragonsurvival, mcosada, itd. Raczej doświadczenie w innych trybach nie będzie potrzebne wiec tylko wspomnę o moim adminowaniu na innych trybach jak role play, megadrop, skywars.

|| Na serwerze gram ok. tygodnia, znalazłem go na jakiejś stronce z listą serwerów mc.

|| Mam 19 lat

|| Nie byłem karany na serwerze

|| Mój czas jest zależny od dnia ale praktycznie 24/7, z pracy wracam o 12 i od wtedy mam wolny czas

|| W administracji chce być z pasji, umiem to robić i chce to robić. Jestem przeciwieństwem egoisty i pomoc jest moją cecha charakteru ale pomagać można także jako gracz lecz nie w taki sam sposób jak administrator. Pilnowania porządku i cierpliwości nauczyłem się właśnie przez adminowanie na serwerach w minecraft bo czasami w tej roli można się nudzić.

2polubienia

Podanie przyjęte

Zamykam