Data wyjścia Bety Hytale

Od premiery zwiastunu gry minęło już sporo czasu, jak sądzicie czy premiera nastąpi jeszcze w tym roku czy też dopiero np. na wiosnę 2020 r. ?

Zapraszam do dyskusji

Mam cichą nadzieje, że w tym roku, lecz nie zapowiadają choćby najdrobniejszych szczegółów na temat premiery (przynajmniej nie słyszałem nic) więc możliwe jest, że premiera odbędzię się w 2020 :confused:

Sądzę że terminy są 2. Pierwszy to listopad i to późny listopad, względnie grudzień tego roku. Drugi to wiosna 2020.

Ten bardziej optymistyczny opieram na tym iż patrząc po tym jak publikują wiadomości można dojść do wniosku że została im już tylko 1 strefa do przygotowania. Informacje o kolejnych strefach pojawiały się w odstępach 2-3 miesięcy. Ostatnio pokazują jak w tym materiale na blogu : https://hytale.com/news/2019/8/custom-content-in-hytale
Iż skupiają się na innych aspektach gry niż tylko przygotowanie stref ale także i edytor gry.

Trzeba pamiętać jak startował z betą ich główny dzisiejszy konkurent czyli Minecraft. Podczas swojej bety mc nie posiadało nawet połowy tego co jest dziś pokazane na prezentacjach technicznych Hytale zawartych na oficjalnym blogu.

Także choc przesłanki są bardziej teoretyczne to jednak w przypadku premiery bety gry obstawiałbym jeszcze ten rok niż przyszły.

1lajk

Faktycznie, nie wziąłem pod uwagę samego bloga Hytalowego. Oby twoje przewidywania się spełniły bo koniecznie chciałbym zagrać :stuck_out_tongue:

Niedługo Minecon a i prawdopodobny termin kolejnego wpisu na blogu Hytale się zbiega mniej więcej z tym czasem. Kto wie może ogłoszą korzystając z tego trochę większego szumu wokół konkurenta by ogłosić datę bety?

Czyli jednak najprawdopodobniejsza wersja to wiosna 2020? Coś ktoś słyszał o wyjściu Bety?

Niestety, póki co nic, choć muszę przejrzeć źródła jak tylko znajdę czas, może gdzieś ktoś coś. Ale skoro data pełnej gry to 2021 (co trochę dziwi patrząc na o ile już zawartości mają zrobione, być może to data na wyrost) to można spekulować że data bety to 2020 i najpewniej wiosna. W końcu beta będzie też służyć twórcom do poprawek tego czego sami nie przewidzieli lub dodaniu czegoś co chcą jeszcze gracze także danie bety dość wcześnie byłoby im na rękę.

1lajk