Dam1an Helper

O moim doświadczeniu tak naprawdę to można powiedzieć ze bylem Helperem lecz na serwerach typu z kolegami. Wynika z tego że jakieś komendy znam jak ban lub temp ban itp. ale to jednak nie są wszystkie jakie istnieją.
Jak długo już grasz na serwerze: na serwerze gram od prawie początku jego powstania.
Czy byłeś karany na serwerze: tak bylem karany na serwerze.
Ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia:na serwerze mógłbym spędzać od 4-6,7 godz dziennie pewnie były by to pory popołudniowe, wieczorne i może czasami poranne.
Czemu chcesz być w administracji: do administracji chciałbym wstąpić dlatego że ( jak wcześniej napisałem) nie znam wszystkich komend jakie są a na pewno w administracji są osoby które pomogły by mi się ich nauczyć oraz się nimi posługiwać, chciałbym też dostać się do adm. ponieważ gram już długo na serwerze i widzę jak dużo osób wyzywa, flokuje czy pisze caps lockiem dlatego chciałbym temu zaradzić dając takiej osobie muta lub w późniejszym okresie bana.
Z góry dziękuje za poświęcony mi czas

1polubienie

Doświadczenie 0 ortografia/interpunkcja 0, po co podanie piszesz? Myślę że takich “młodych” osób nie przyjmują…

1polubienie

Podanie odrzucone, z powodu sporej ilości kar, niezbyt dobrego zachowania na co dzień oraz nikłego doświadczenia w administracji.

Zamykam