Dam1an Helper

1.Dotychczasowe doświadczenie: byłem adminem na serwerze mojego kolegi wiec znam jakiejś podstawowe komendy.
2. Gram na serwerze od jego początku. Możliwość rozmowy na głosowym: tak.
3. czy byłeś karany na serwerze: tak, kilka razy.
4. Ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia:ok. 3-5,6 godz w godzinach od 11-14 oraz 17-19 lub 20.
5. Czemu chcesz być w administracji: chce być helperem ponieważ nigdy nim nie byłem i chciałbym spróbować jak to jest.

1polubienie

Bierzcie gościa świetna morda jest, a to że był karany, no sami wiecie jak wyglądała kadra helperów jakiś czas temu, nie dało się nie być ukaranym na serverze

Damian ma wiele ambicje, dajcie mu się wykazać, on chce pokazać na co go na prawdę stać!

Damian już kiedyś był jednym z head adminów na węgierskim serverze RP, już wtedy dobrze sobie radził i dzięki niemu server zyskał około 20% graczy więcej, bo wiele Węgrów przyłączyło się do gry po tym gdy usłyszeli że gra na nim Polak - a jak wiadomo Polak Węgier dwa bratanki.

Później też Damian był moderatorem na brytyjskim serverze Open World [1.14.2] gdzie tam w odróżnieniu do innych osób z administracji nie miał żadnej wpadki, i bezbłędnie wykonywał powierzane mu obowiązki

Moim zdaniem Damian zasługuje na szansę - jest młody oraz ambitny i z pewnością da sobie radę, jest szczery i sumienny i chętnie będzie uczestniczył w życiu servera jak i również chętnie będzie udzielał pomocy oraz wskazówek. Polecam serdecznie

2polubienia

Spam pod podaniem został usunięty, a temat zamknięty na nowe wpisy do odwołania.

Podanie zostało odrzucone