Czy warto kupić Minecraft Premium?

Minecraft Premium, po co się go kupuje tak naprawde ? Minecraft No premium to nie jest żadne złodziejstwo. Notch oficjalnie stwierdził, że taka forma rozprowadzania jego gry nie przeszkadza mu. Do tego szybkość ukazywania się aktualizacji zależy tylko i wyłącznie od launchera. W większości dzieje się to w tym samym momencie co w launcherze premium, a zyczu jest jedynie wyjątkiem, którego autor jest niezwykle leniwy i łasy na zyski.

Atuty konta premium :

|| Nie jesteś zagrożony przez wszelkie wirusy które mogą się znajdować w innych launcherach.
|| Możesz mieć własnego skina czyli własną postać, którą sam dekorujesz.
|| Masz dostęp do wejścia na wiele ciekawych serwerów tylko premium jak : MinePlax, HyPixel, Thechunk, HiveMc.
|| Nikt nie będzie ciebie wyśmiewał, że jesteś biedny, że nawet na premium ciebie nie stać.
|| Oraz masz pewność, że ci zadziała, ponieważ jest on z oryginalnej strony

Istnieje tez opcja że ktoś chce po prostu wspierać jednego z najmożniejszych ludzi świata Notcha choć mu więcej pieniędzy nie pomoże ponieważ aktualnie nie daje sobie rady z nagłym przypływem bogactwa ale zostawiam to na następny temat.

Można wspomnieć tez o dawnych przeciekach “premek” gdzie można było sobie taką kupić za 20 zł z pełnym dostępem. Istniały tez premki po 5 zł do którego nie miałeś pełnego dostępu i sam nie użytkowałeś z tego konta.

Sam jestem właścicielem konta premium które kupiłem na oficjalnej stronie i mam je już przez kilka lat wiec moglem zaobserwować zmiany gospodarki sprzedaży minecraft czy zmiany samej strony i launchera.

Niektóre no-premium launchery oferują dekorowanie swoje postaci lecz jedynie ty i korzystający z tego samego launchera widza twoja skórkę.

Według mnie i tak warto kupić premium w jakikolwiek sposób ponieważ serwery premium są na poziomie.

1polubienie

Kwestia, że Notch nie ma w tej kwestii już absolutnie nic do gadania.

Istnieje tez opcja że ktoś chce po prostu wspierać jednego z najmożniejszych ludzi świata Notcha

Z tego co się orientuję to on w żaden sposób na tym nie zarabia.

Moim zdaniem troszkę zbyt dużo tu o Notchu, który już nie zajmuje się Minecraft z uwagi na to, że Microsoft wykupił Mojang - teraz już Mojang Studios. A jeśli chodzi o sam zakup Minecrafta Premium serdecznie polecam, warto wesprzeć firmę kontynuującą tą świetną i łączącą ludzi grę :smiley:.

1polubienie

Nie zajmuje się tym ale bardzo chciałem do niego nawiązać bo jest dość ciekawą osoba nie da się wspomnieć o notchu nie poruszajac tematu minecraft.

1polubienie

Tutaj masz całkowitą rację, Notch jest personą godną uwagi i podziwu. Mimo wszystko mam wrażenie, że już potem coś szło nie tak i rozwój Minecrafta stanął w miejscu. Aktualnie moim zdaniem Mojang wprowadza do gry dużo ciekawych rzeczy… Osobiście mimo wszystko ciągle czekam na Cave Update…

1polubienie

Moim zdaniem, mc premium nie daje az tak dużo, żeby oddawać np. swoje ostatnie 100zl na mc premium, jest takim dodatkiem do gry, i w ten sposób możemy pozwalac developerowi zarobić, bo tak naprawdę innych zarobkow z mc jako gry, a nie jako akcesori n.t mc to nie zarabaiaja, albo po prostu jestem niedoinformowany.

1polubienie

możliwe, że nie miał funduszy, pamiętajmy ze notch jako jedna osoba stworzyl minecraft, a Microsoft to jest potezna firma, która króluje, i ma wielkie fundusze.

Co do funduszy to nie wiadomo, ale moim zdaniem Microsoft dobrze kontynuuje tworzenie Minecrafta.

Jeśli chodzi o zarobek z MC to z tego co ostatnio widziałem to jakichś ich oficjalny merch. Jakieś tam koszulki itp.