Czy macie podobnie?

jestem dyniawroty i jestem starym minecraftowcem. większość mojego życia spędziłem pykając w minecrafta na xbox360 i fascynowanie się blokowym światem.
i w penym momencie przestałem. przeniosłem się na nową generacje konsol i tak troche zapomniałem jak w to się gra. jakieś 2-3 miesiące temu koledzy zaproponowali granie na nowo i jestem zdziwiony jak bardzo ta gra się zmieniła. A co ty myślisz o nowym minecrafcie?

1polubienie

Moim zdaniem zmienia się na lepsze ale i w pewnym stopniu na gorsze. Dodali w końcu nowe rzeczy do netheru, dodali pszczoły itp. Ale nowych możliwości np craftingów, na które liczyłam raczej nie zobaczymy (nie chodzi mi o nowe bloki co dodają a ze starymi mogli by coś zrobić). Im nowsza wersja, tym więcej błędów, bugów itp. Wolę osobiście maksymalnie wersję 1.15.2. Te nowsze za mną nie przemawiają, chyba że je poprawią, na co możemy jeszcze dłuższą chwilę poczekać.

Kurczowo kiedyś trzymałem się tylko i wyłącznie wersji 1.5.2, wychodziły nowe wersje, z nowościami m.in. nowa mechanika broni, itd itd ale nadal trzymałem się 1.5.2 ale w pewnym momencie zauważyłem ze niestety ta wersja umiera, tak jak każda ze starszych, wersja 1.5.2 miała bardzo duży udział w świecie minecrafta, w końcu… Redstone Update, natomiast już tak w życiu bywa że z czasem, co starsze odchodzi, niestety.