CZPB helper

-Dotychczasowe doświadczenie ; Umiejętność posługiwania się komendami /kick /mute /tempban /warn /vanish
Byłem helperem przez dwa miesiące na sewerze typu survival
-Na serwerze gram jeden miesiąc
-Raczej nie
-14 lat
-Raz dostałem kick
-6-8 godzin najczęściej od rana do południa
-Chce dopilnować ludzi gdy nie ma innych administratorów.Chce być zauważalny na serwerze i pomagać.Od początku mojego grania na serwerach chciałem być helperem

Gdy ktoś od samego początku chce być helperem - to nie jest dobry znak. To świadczy tylko o chęci władzy, i dominacji nad innymi. Wiecie czym ten gracz różni się od innych kandydatów? On chce na siłę zostać helperem, po trupach do celu. Myślę że lepiej się trochę zastanowić niż podjąć impulsywną decyzję o rekrutacji do kadr tego właśnie gracza. Co jeśli przez niego i jego wybryki zniknie wiele graczy? Każdy wybór niesie za sobą konsekwencje, dlatego proszę uprzejmie o ostrożny dobór na takie właśnie stanowiska ale oczywiście, jest to tylko moja prywatna opinia którą postanowiłem się z wami podzielić aby być może ułatwić wam chociaż trochę dobór odpowiednich osób.

nie sądze nie uważam helpera za osobe która domninuje na sewerach więc bym tak nie powiedział ale przynajmniej ja tak uważam

Podanie zostało odrzucone