Ciekawostki, newsy - wpis nr 20 - mc drama, koniec adobe flash

Youtuber o nicku Dream, będac ostatnio chyba najpopularniejszym youtuberem nagrywającym z gry Minecraft (nawet około 20 mln wyświetleń na filmach) został oskarżony około 2 tyg. temu o oszustwo. Sprawa rozchodzi się o możliwe przerobienie swojej gry, w celu większego dropu przedmiotów. Dream odpowiedział powołując się na rzekomą analizę któregoś z profesorów Harvardu.

Jednak owy dokument został sprawdzony przez prawdziwego profesora, a zarazem użytkownika Reddita (lub 4chan według innego źródła). Według niego w dokumencie tym jest mnóstwo błędów, być może zrobionych celowo by odpowiednio zakrzywić dane tam zawarte. Luźna analiza wideo poniżej:

Po 24 latach Adobe Flash przestanie być wspierany, zaś od 12 stycznia tego roku zablokowane będzie odtwarzanie treści flash. Wraz z tym, zniknie wiele gier, zwłaszcza przeglądarkowych. Znikną animacje oparte o owy program. Jest to chyba ważna informacja przede wszystkim dla ludzi z pierwszej dekady xxi w. kiedy to program ten był używany bardzo często.

1 polubienie