Bembenowski Bembenek Bemben Bembniacego Bembniarza HELPER

• dotychczasowe doświadczenie: gram w minecrafta od wersji 1.4 beta, nie wiem kiedy to było dokładnie ale to wtedy dodali wilki (strzelam że z 7-8 lat temu) a tak to miałem kilka swoich takich serverow małych ale to dawno temu
  • jak długo już grasz na serwerze: a grałem sobie tak z miesiąc chyba
  • możliwość rozmowy na głosowym: Jasna sprawa byczq
  • czy byłeś karany na serwerze:tak i to wiele razy ale nigdy słusznie
  • ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: a z kilka godzin od 14 do 3 w nocy
  • czemu chcesz być w administracji: bo chce zapanować nad tym czego pozostali helperzy nie potrafią, będę zwracał im uwagę gdy zauważę ze nadużyją swojej władzy (co im się często zdarza) i sprawie że ten server będzie wyje*any w kosmos, zorganizuje takie eventy że Somka z zazdrości będzie mnie prosił abym mu pomógł zorganizować event i owszem zrobię to ale nie powiem o tym evencie NIKOMU bo somateam jest bardzo toksyczny jak już wiecie i tylko plują jadem w nas uczciwych graczy
    Edit: mogę również być helperem budowniczym, umiem budować bardzo ładne piramidy z cobblestone
2polubienia

Somteam jest toksyczny, jak dobrze że do niego nie należę.
Jesteś super graczem, niezwykle pomocnym…
Jestem na TAK

1polubienie

Chciałbym poprzeć kandydaturę Bembena, znam go osobiście.
Razem walczyliśmy w bitwie pod Verdun, Bembenowski został odznaczony orderem za swoja bohaterska postawę w trakcie walki. To miły i bardzo uczciwy chłopak. Zawsze Ci pomoże i będzie dla ciebie miły.

1polubienie

Ja też popieram pana Bembenowskiego

1polubienie

popieram zostanie bembenowskiego helperem

1polubienie

Podanie zostało odrzucone, masz aktualnie perm bana na serwerze