Animowany_Anonim Helper

1.Dotychczasowe doświadczenie:Ogólnie to miałem kilka swoich serwerów.Byłem Adminem w późniejszym czasie HeadAdminem na serwerze gdzie grało plus minus 100 osób.Należalem też do grona Administracji jako Helper/Moderator na innych serwerach.
2.Na serwerze gram krótko nie powiem, że nie, gram od 4 dni.
3.Możliwość rozmowy na głosowym:Tak, kiedy będę mógł bo jak każdy mam swoje życie prywatne
4.Wiek:14, 07.07.2020 będę miał 15
5.Czy byłeś karany na serwerze:Nie
6.Ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia:Mógłbym grać w różnych porach ale raczej bardziej popołudniu lub wieczorem do godziny 24 jeżeli będę miał co robić to mogę siedzieć do 2 a w wakacje mogę czasami całą noc z przerwami.Czyli przynajmniej 3h
7.Czemu chcesz być w administracji:Nie będę mówił tego co każdy, że chce mieć range i pomagać, bo tak naprawdę nawet z rangą gracza można pomagać/podpowiadać.Chciałbym trochę oczyścić chat z floodu/spamu, wyzywania, i zbędnego gadania na przykład w ostatnim czasie o polityce.

1polubienie

Wszystko pięknie, ładnie ale racze byli wyzywani przez tego oto pana od między innymi gejów, zmywar i innych nie fajnych określeń więc troche nie chciałabym, zeby ktoś kto mnie wyzywał mógł dawać mi bany itp. -.-

W zadnym wypadku nie wyzywalem ludzi od gejow, a nawet bronilem ludzi ktorzy zostali wyzywani od gejow.Co do zmywar, owszem zdazylo sie w pierwszej godzinie na serwerze ale pozniej juz zaprzestalem to robic.

1polubienie

Dużo pomagasz, jesteś aktywny na czacie, moim zdaniem byś się nadał :wink:

2polubienia

Zgłoś się do mnie na Discord.

1polubienie