4 edycja serwera survival - zapowiedź

Hej, od startu ostatniej edycji (18 lutego) minęło już trochę czasu. Z racji tego chciałbym zapowiedzieć nową - 4 edycję serwera survival.

Ważne informacje

Z powodu tego, że nie chcemy nikogo zniechęcić do gry, postanowiliśmy zorganizować dla Was konkursy, w którch wygrana może się opłacać:

1. Konkurs na najładniejsze miasta edycji - lada dzień na forum pojawi się temat, w którym gracze mogą zgłaszać swoje miasta do udziału w konkursie.
    Za zajęcie pierwszego miejsca właściciel miasta otrzyma rangę VIP+ na całą przyszłą edycję, a osoby które mu pomagały też dostaną rangę VIP+, ale ograniczoną czasowo.
    Oprócz tego przewiduję kilka nagród wyróżnienia - czym więcej zgłoszeń - tym więcej nagród!
  2. Konkurs na najbardziej aktywnego gracza w ostatnim miesiącu edycji.
    Osoby, które od 9 lipca do 29 lipca będą najbardziej aktywnymi graczami na serwerze otrzymają na start pakiet storenów.

Ponadto, każdy kto kupi lub kupił w sklepie rangę VIP+ lub VIP na serwerze survival po 24 czerwca ten otrzyma automatyczne przedłużenie tej rangi do 31 sierpnia. Kupując rangę teraz otrzymasz ją łącznie na 45 dni!

Co pojawi się na nowej edycji?

Na nowej edycji zamierzamy się skupić na rywalizacji między miastami. W tym celu aktualna topka miasta zostanie przekształcona, a pozycja w topce będzie ustalana na podstawie ilości wygranych wyzwań postawionych miastu! Co miesiąc na serwerze będą odbywać się mistrzostwa miast, w których zajęcie pierwszego miejsca będzie skutkowało dodatkowymi uprawnieniami!

Nether zostanie włączony po tygodniu od startu edycji.

Teleport do Endu będzie włączony po 3 dniach, ale będzie tam można zabić tylko smoka - w takiej formie jak teraz. Nie będzie się można dostać do End city.
Wszystkie przedmioty z endu, typu shulkery będą do wygrania w cotygodniowych wydarzeniach. Elytry też będzie można zdobyć, ale tutaj nie chcę spoilerować jak to dokładnie będzie wyglądało.

Storeny na nowej edycji będą mieć większe znaczenie, będzie można je wymienić na więcej - bardziej kluczowych rzeczy.

Aktualna edycja

Końcówka aktualnej edycji zostanie przeznaczona na dopieszczenie swoich miast, znalezienie ekipy na nową edycję oraz testowaniu rzeczy, które pojawią się na 4 edycji!

Kalendarz zbliżających się wydarzeń

9 lipca 18:00 - event parkour
12 lipca 16:00 - usunięcie działek, które są starsze, niż miesiąc
16 lipca 18:00 - ostatni event parkour
29 lipca 15:00 - wyniki konkursów
31 lipca 18:00 - 4 edycja serwera survival

Wypowiedz się

Chcesz wyrazić swoje zdanie lub oczekiwania na temat nowej edycji? Zapraszamy do dyskusji!

Ja już wcześniej dałem propozycje tu Elitarny survival rpg z ekonomią i arenami - #6 przez EMajster

1 słaba rzecz bo dopiero zaczęliśmy tu grac 2,3,4 dni a to już nowa edycja a zrobiliśmy dużo i planujemy zrobić :confused:

Zdaję sobie sprawę, ale niestety edycja już trochę trwa i te osoby, które są z nami od kilku edycji są już znudzone aktualną i dlatego mniej grają. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy, że zorganizujemy konkurs dla właśnie takich osób.
Może to nie jest zbyt wielka rekompensata, ale mamy nadzieję, że początek następnej edycji będzie dzięki temu lepszy.
Choćbyśmy chcieli to nie jesteśmy w stanie niestety dogodzić wszystkim. I niezależnie od tego co zrobimy to znajdzie się X osób poszkodowanych. Mam tylko nadzieję, że nie jest to na tyle wielkie żeby rezygnować całkowicie z gry na naszym serwerze.

Jeśli masz propozycję co możemy zrobić na następnych edycjach żeby gracze nie musieli tracić swoich budowli, postępów, a tym samym gra będzie ciekawa i nie będzie się nikomu nudziła to chętnie ją rozważę.

Jak już się wypowiedziałem, sam pomysł ciekawy, dużo zależy od samej realizacji i biorę go pod uwagę, bo pokrywa się to z rzeczami, które chciałbym wprowadzić na serwer. Może nie w 100% to samo co wysłałeś, ale przynajmniej w jakieś części.