[1.16 - 1.16.3] [NP] [Survival] CubeSurv - Serwer Minecraft Survival


CubeSurv to Serwer Survival, tyle że z Whitelistą. Serwer stawia na pokojową rozgrywkę, ale nie wyklucza PvP. Tryb PvP można jednak w łatwy sposób przełączyć komendą /pvp. Serwer posiada border 8000x8000 (Liczony wraz ze strefą niebezpieczeństwa). Aby do nas dołączyć wystarczy napisać podanie w temacie i poczekać na akceptacje podania przez naszych moderatorów! Posiadamy ekonomię, system prac, system sklepów, strefę niebezpieczeństwa, dungeony, przepustki na end, levelowanie smoka, własne craftingi, wymieniarki, plugin brewery, shulkery otwierane w ręce i parę innych bajerów.

Gracz nie posiada możliwości stworzenia działki/cuboidu. Na start dostajesz jedynie kilof i jedzenie! Można jednak zabezpieczyć swoje skrzynki przez LWC. Wszystkie zniszczenia/kradzieże są zapisywane przez plugin CoreProtect. Jeśli ktoś Tobie coś zniszczy, to jest natychmiastowo po zgłoszeniu banowany, a twoja budowla bądź przywracana do stanu pierwotnego. W przypadku kradzieży przywracamy wszystkie skradzione przedmioty po zgłoszeniu :).

IP: Uzyskasz na PW

Wersja: 1.16 - 1.16.3

NonPremium: Tak

PvP: Tak (Można je jednak wyłączyć komendą /pvp )

Poziom trudności: Trudny

Zapisy na Whitelist są prowadzone w tym temacie według wzoru:

Nick: < twój nick w minecraft >

Co lubisz robić w Minecraft i co chciałbyś bądź chciałabyś zrealizować ze swoich pomysłów na naszym serwerze? < odpowiedz >

Jak często zamierzasz grać na serwerze? < odpowiedz >

Czy serwer CubeSurv.pl posiada możliwość zabezpieczenia swojego terenu (cuboid/działka)? < tak/nie >

Co dostajesz na start na serwerze? < odpowiedz >

UWAGA: Po dodaniu na Whitelist należy zarejestrować się na serwerze do 48h!

Krótkie podania nie będą akceptowane! :stuck_out_tongue:

1polubienie

Dodano plugin Brewery (Zostań piwowarem na serwerze!) i zwiększono border z 4500 do 6000! Oprócz tego dodano edytor armorstandów dla każdego gracza (Wystarczy posiadać krzesiwo i kliknąć nim, by otworzyć menu edycji). Dodano także możliwość wejścia z wersji 1.16.1! Serdecznie zapraszam na serwer! :slight_smile:

19 Września 2020 roku startuje nowa, już trzecia edycja CubeSurv :slight_smile:

Wszystkich serdecznie zapraszam ^^

CubeSurv 3.0 już jutro o godzinie 18:00! :slight_smile:

Zobacz przedpremierowo nową mapę! :slight_smile:

Uwaga: Prezentacja została już podmieniona na nową, cały opis serwera w temacie jest aktualny od 19 września.Jakby ktoś chciałby się dowiedzieć jak to było na starych edycjach, to niech sprawdzi historię tematu :slight_smile:

Refresh